جزییات اینترنت رایگان انتخاباتی و زمان‌بندی نام‌نویسی آن

آذری جهرمی گفت: «ما با هیچ کسی برای بسته هدیه تماس نخواهیم گرفت، از شما درخواست ارسال هیچ کد فعال‌سازی هم نخواهیم کرد. ثبت نام هم صرفاً از طریق سایتی خواهد بود که امروز اطلاع رسانی خواهد شد. بنابراین مراقب کلاهبرداران باشید.»

وزیر ارتباطات با تشریح جزئیات اعطای یک ماه اینترنت رایگان به همه کاربران، حجم مصرفی این بسته اینترنت را ۷ گیگابایت اعلام کرد.

محمدجواد آذری جهرمی در اینستاگرام نوشت: "ستاد ملی کرونا برای حفظ سلامت مردم در روزهای انتخابات، تبلیغات در فضای مجازی را تجویز کرده است و علاوه بر دستوراتی به ستادهای انتخاباتی به استفاده از این ظرفیت، از وزارت ارتباطات هم خواسته است که به مردم برای این روزها، بسته‌های رایگان اینترنت ارائه کند."

او خطاب به کاربران گفت: «ما برای شما یک بسته ۷ گیگابایتی اینترنت یک ماهه به عنوان هدیه در نظر گرفته‌ایم که به هر کد ملی یک بسته تعلق می‌گیرد.»

وزیر ارتباطات تاکید کرد: «برای اینکه یکباره شبکه تحت فشار قرار نگیرد و سرعت افت نکند، ثبت نام در یک هفته انجام می‌شود. تقسیم بندی ثبت نام بر اساس رقم آخر کد ملی خواهد بود. هر بسته از زمان فعال‌سازی تا یک ماه اعتبار دارد.»

او با اشاره به اینکه این بسته‌ها فقط روی اپراتورهای تلفن همراه ارائه خواهند شد و از عصر امروز دوشنبه سوم خرداد، ثبت‌نام آن آغاز می‌شود، تاکید کرد: "بسته‌های فعال فعلی کاربران، در حال رزرو نگهداری می‌شوند و پس از اتمام بسته هدیه، باقیمانده بسته قبلی قابل استفاده خواهد بود."

جهرمی

آذری جهرمی گفت: «ما با هیچ کسی برای بسته هدیه تماس نخواهیم گرفت، از شما درخواست ارسال هیچ کد فعال‌سازی هم نخواهیم کرد. ثبت نام هم صرفاً از طریق سایتی خواهد بود که امروز اطلاع رسانی خواهد شد. بنابراین مراقب کلاهبرداران باشید.»

جزییات زمان‌بندی نام نویسی

ثبت‌نام برای اینترنت رایگان یک‌ماهه فقط از طریق سایت https://ictgifts.ir خواهد بود و زمان‌بندی نام‌نویسی از این قرار است:

ساعت ۱۲ دوشنبه ۳ خرداد تا ساعت ۱۲ سه شنبه ۴ خرداد: افرادی که رقم آخر کد ملی آن‌ها ۰ و یا ۱ می‌باشد.

ساعت ۱۲ سه شنبه ۴ خرداد تا ساعت ۱۲ چهارشنبه ۵ خرداد: افرادی که رقم آخر کد ملی آن‌ها ۲ و یا ۳ می‌باشد.

ساعت ۱۲ چهارشنبه ۵ خرداد تا ساعت ۱۲ پنج شنبه ۶ خرداد: افرادی که رقم آخر کد ملی آن‌ها ۴ و یا ۵ می‌باشد.

ساعت ۱۲ پنج شنبه ۶ خرداد تا ساعت ۱۲ جمعه ۷ خرداد: افرادی که رقم آخر کد ملی آن‌ها ۶ و یا ۷ می‌باشد.

ساعت ۱۲ جمعه ۷ خرداد تا ساعت ۱۲ شنبه ۸ خرداد: افرادی که رقم اخر کد ملی آن‌ها ۸ و یا ۹ می‌باشد.

ساعت ۱۲ شنبه ۸ خرداد تا ساعت ۱۲ دوشنبه ۱۰ خرداد، ثبت نام برای تمامی کد ملی‌ها آزاد می‌باشد.

 

آنچه دیگران میخوانند:

ارسال نظر

 

روی خط رسانه