خرید با آرامش در مجتمع تجاری جهیزیه ایران

اگر اهل خرید از بازار یا مراکز خرید دیگر شهر مثل شوش باشید حتماً تا به حال با روزهای پرتنش در خرید مواجه شده‌اید، به خصوص وقتی قصد دارید بیش از یک خرید داشته باشید و لیست خریدی مفصل در دست دارید. نگرانی جای پارک، چگونگی حمل و نقل اسباب و اساسیه، امنیت وسایلی که خریدید، راحتی کودکانی که احتمالاً به همراه دارید و خوردن یک غذای مناسب تنها بخشی از دغدغه‌ها شما است.

شما می‌توانید با خرید از مجتمع تجاری جهیزیه ایران این دغدغه را به طور کامل برطرف کنید. از پارکینگ تا اتاق نگهداری کودک و فودکورت با حرفه‌ای‌ترین تیم مدیریت همه و همه در جهیزیه ایران جمع شده‌اند تا شما خریدی به دور از دغدغه و تنش‌های مرسوم داشته باشید.

مجتمع تجاری جهیزیه ایران درست در ضلع شمال غربی میدان شوش قرار دارد و مرکز خریدی است که با کیفیت‌ترین لوازم خانگی را از مطرح‌ترین برندهای بازار با بهترین قیمت به شما ارائه می‌دهد و خیال شما را راحت می‌کند. این مجتمع تجاری نه تنها تمام استانداردهای یک مرکز خرید معمولِ استاندارد را دارد، بلکه امکاناتی بیش از استانداردهای مرسوم در اختیار شما قرار می‌دهد تا نهایت آسایش خاطر را در خرید خود تجربه کنید.

نگاهی به مجتمع تجاری جهیزیه ایران

مجتمع تجاری جهیزیه ایران با ۱۴۰ هزار متر زیر بنا در ۱۴ طبقه با ظرفیت پارکینگی بیش از ۲۵۰۰ خودرو درست در قلب میدان شوش ساخته شده است که در ۵ طبقه آن بیش از ۱۰۰۰ واحد تجاری موجود است. طبقه ۴ ام این مجتمع تجاری نیز یک فلت ۱۰ هزار متری یک دست با ارتفاع ۶ متر است که امکان استقرار یک فروشگاه یا سالن بزرگ را دارد.

احتمالاً این سؤال برای شما هم ایجاد شده است که چرا باید چنین مجتمع تجاری عظیم را در شوش ساخت. واقعیت این است که همه دوست دارند در الهیه و اقدسیه مجتمع تجاری بسازند و به همین دلیل شمال شهر به اندازه کافی مرکز خرید داد. اما شوش این طور نیست و مراکز خرید آن هیچگاه کیفیت شامل شهر را تجربه نکردند.

شوش با تمام ضعف‌هایی که دارد بورس جهیزیه ایران است و حضور در آن حضور در یکی از نقاط پر تپش و جذاب بازار است و فرصت‌های بسیاری را در اختیار شما قرار می‌دهد.

یک صبح تا شب در جهیزیه ایران

اگر مجتمع تجاری جهیزیه ایران را به چشم یکی از مجتمع‌های تجاری ساده سطح تهران، بازار تهران یا حتی شمال شهر می‌بینید سخت در اشتباه هستید. همان‌طور که گفته شد جهیزیه ایران نه تنها حداکثر امکانات رفاهی را در اختیار شما قرار می‌دهد بلکه چیزی بیش از امکانات مرسوم را در این مجتمع تجاری مشاهده می‌کنید. در جهیزیه ایران شما می‌توانید یک صبح تا شب به خرید بپردازید و حتی نیازی به خروج از این مجموعه تجاری رفاهی عظیم نداشته باشید و استرس غذا، راحتی کودک یا حتی رفع خستگی در یک محیط آرام شما را اذیت نکند.

خرید با آرامش در مجتمع تجاری جهیزیه ایران

هدف اصلی مجتمع تجاری جهیزیه ایران، آن طور که از نامش پیداست، آن است که هر کسی بتواند صفر تا صد وسایل شروع یک زندگی را تأمین کند. این صفر تا صد از قابلمه تا یخچال گاز و سرویس خواب را شامل می‌شود. با این همه چنین خریدی وقت گیر است. شما به پارکینگ، سرویس بهداشتی، غذا و حتی شاید مکانی برای استراحت و نماز نیاز داشته باشید. برای هیچ کدام از این موارد نیاز نیست از مجتمع تجاری جهیزیه ایران خارج شوید.

امکانات گسترده

در هر طبقه این مجتمع تجاری ۱۶ واحد سرویس بهداشتی فرنگی و ایرانی موجود است. فضایی ویژه نیز برای نگهداری از کودکان تدارک دیده شده که مربیان آموزش‌دیده در طول خرید با کودکان بازی کردن و از آنان مراقبت می‌کنند. ۴۸ پله برقی، ۹ آسانسور نفر بر و ۱ آسانسور باری موجود در کل مجتمع موجود است. مسجدی کوچک با مهراب و منبر نیز در این مرکز خرید وجود دارد که هم فضای نیایش، استراحت و البته تعویض لباس نوزادان را فراهم کرده است.

برای غذا خوردن هم فودکورت مجتمع تجاری جهیزیه ایران به اندازه ۵۰۰ صندلی ظرفیت دارد که با کافی‌شاپ، غذاهای ایران و فست‌فود تجهیز خواهد شد و مدیریت آن بر عهده یکی از معتبرترین برندهای بین‌المللی صنعت غذای جهان خواهد بود.

خرید با آرامش در مجتمع تجاری جهیزیه ایران

در صورت خستگی هم شما می‌توانید از امکانات ورزشی این مجتمع تجاری که روی بام آن آماده شده است استفاده کنید. زمین مینی گلف، تنیس و سالن بیلیارد در کنار جاده سلامت و دستگاه‌های ورزشی امکانات هستند که به زودی روی بام جهیزیه ایران مستقر می‌شوند. در این مکان حتی امکان استحمام هم برای ورزشکاران مهیا شده است. البته این بام مجهز برای تمام کسبه خواهد بود و از حضور همگان در آن استقبال می‌شود.

اما نقطه قوت دیگر مجتمع تجاری جهیزیه ایران پارکینگ بزرگ آن است که در منطقه شوش یک اتفاق بی‌نظیر حساب می‌شود. این پارکینگ ظرفیت بیش از ۲۵۰۰ خودرو را دارد که در منطقه شلوغی مثل شوش اتفاقی فوق‌العاده است. این پارکینگ ۶۰۰ واحد انباری هم دارد که باز هم یک امتیاز فوق‌العاده برای فروشندگان است.

 

آنچه دیگران میخوانند:

ارسال نظر

 

روی خط رسانه