قیمت دلار در بازارهای مختلف چقدر است

قیمت دلار در معاملات صبح سه‌شنبه ۲۸ اردیبهشت بازار آزاد نسبت به روز گذشته ۵۰ تومان کاهش یافت و ۲۲ هزار و ۸۵۰ تومان مبادله شد.

در معاملات امروز بازار ارز قیمت دلار ۵۰ تومان کاهش یافت. همچنین قیمت یورو نیز افت ۵۰ تومانی داشته است.

قیمت ارز در بازار متشکل ارزی

قیمت دلار عمده در بازار متشکل ارزی صبح امروز ابتدا ۲۲ هزار تومان ثبت شد و در نیمه روز به ۲۲ هزار و ۱۹۳ تومان افزایش یافت. قیمت دلار خرده فروشی (سنا) نیز صبح امروز ۲۲ هزار و ۴۲۲ تومان اعلام شد و در نیمه روز به ۲۲ هزار و ۴۱۵ تومان رسید.

قیمت یورو در بازار متشکل امروز با افزایش ۵۸۱ تومانی نسبت به شنبه ۲۶ هزار و ۷۵۶ تومان اعلام شد. قیمت یورو سنا نیز ابتدا ۲۶ هزار و ۵۸۶ تومان نرخ گذاری شد و در نیمه روز ۲۷ هزار و ۲۳ تومان ثبت شد.

قیمت ارز های صرافی ملی

صرافی ملی امروز قیمت دلار را نسبت به قیمت بسته شده دیروز ۲۲۴ تومان افزایش داد و ۲۲ هزار و ۴۴۴ تومان ثبت کرد. قیمت یورو صرافی ملی نیز ۲۰۲ تومان کاهش یافت و ۲۶ هزار و ۹۶۶ تومان اعلام شد.

دلار

قیمت ارز در بازار آزاد

قیمت دلار در معاملات صبح سه‌شنبه بازار آزاد نسبت به روز گذشته ۵۰ تومان کاهش یافت و ۲۲ هزار و ۸۵۰ تومان مبادله شد. قیمت یورو نیز با کاهش ۵۰ تومانی ۲۸ هزار و ۱۰۰ تومان خرید و فروش شد.

قیمت درهم نیز که معامله‌گران آن را سیگنال دهنده قیمت دلار می‌دانند، در نیمه روز در قیمت ۶ هزار و ۲۸۰ تومان قرار گرفت که نسبت به روز یکشنبه ۲۰ تومان کاهش یافته است.

 

 

آنچه دیگران میخوانند:

ارسال نظر

 

روی خط رسانه