قیمت ارز‌های دیجیتالی در یک خرداد؛

بیت‌کوین دوباره کانال ۴۰ هزار دلاری را از دست داد

قیمت انواع ارز‌های شاخص دیجیتال امروز در روند معاملات در بازار‌های تجارت دیجیتال بین‌المللی تغییراتی را تجربه کرد.

طی ساعات گذشته بیت‌کوین باز هم کانال ۴۰ هزار دلاری را از دست داد.

در ۲۴ ساعت گذشته همچنین ۱.۸۵ بیت‌کوین در بازار جهانی به ارزش ۷۵ میلیارد دلار خرید و فروش شده است که تعداد بیت‌کوین‌های بازار هم به ۱۸ میلیون و ۷۱۳ هزار و ۷۰۰ عدد رسیده است.

اتریوم هم به عنوان دومین ارز از نظر کل ارزش بازار ۱.۲ درصد ریخته و به ۲۷۱۱ دلار رسیده است که نسبت به ۷ روز پیش ۳۰ درصد پایین‌تر است.

باینانس کوین هم که جایگاه سومین ارز مجازی بزرگ بازار را در اختیار دارد برخلاف دو ارز دیگر ۱.۳ درصد رشد قیمت داشت و به ۳۸۲ دلار رسید. قیمت این ارز هم نسبت به ۷ روز پیش ۳۵ درصد پایین‌تر است.

نکته دیگر بازار آنکه دوج‌کوین که زمانی چهارمین ارز بازار بود حالا به جایگاه هفتمین ارز از نظر ارزش بازار سقوط کرده و هم اکنون با قیمت ۳۸ سنت در حال معامله است.

در ۲۴ ساعت گذشته ۲۳۰ میلیارد دلار در بازار جهانی ارز پول جابه‌جا شده و ارزش کل این بازار هم به یک هزار و ۷۷۷ میلیارد دلار رسیده است که نسبت به دیروز ۳.۳ درصد بالاتر است.

بیت کوین

بیت کوین با نماد اختصاری BTC یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۷۶۹.۳۲ میلیارد دلار، در رتبه ۱ بازار قرار داشته و سهم ۴۱.۷۳ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد.

اتریوم

اتریوم با نماد اختصاری ETH یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۳۱۲.۵۴ میلیارد دلار، در رتبه ۲ بازار قرار داشته و سهم ۱۶.۹۵ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد.

تتر

تتر با نماد اختصاری USDT یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۵۸.۶۲ میلیارد دلار، در رتبه ۳ بازار قرار داشته و سهم ۳.۱۷ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد.

قیمت ارز‌های دیجیتالی

شما مخاطبان باشگاه خبرنگاران جوان می‌توانید، قیمت انواع ارز‌های دیجیتالی از جمله بیت کوین، اتریوم در یکم خرداد را در ادامه این خبر ببینید:

ارز دیجیتال قیمت(دلار) قیمت(تومان)
بیت کوین 36,995 ۹۰۳,۴۱۰,۹۶۰
اتریوم 2,322 ۵۶,۷۰۹,۴۷۲
تتر 1 ۲۴,۴۹۶
بایننس کوین 312 ۷,۶۳۷,۸۷۹
کاردانو 1.49 ۳۶,۴۸۳
ریپل 0.92 ۲۲,۶۸۹
دوج کوین 0.33 ۸,۲۱۷
پولکادات 22.18 ۵۴۲,۷۲۳

گفتنی است؛ نرخ ارز‌های دیجیتال لحظه‌ای در حال تغییر است و اعداد جدول در زمان تنظیم این خبر ثبت شد.

 

آنچه دیگران میخوانند:

ارسال نظر

 

روی خط رسانه