مربی خشن با جان شاگرد 7 ساله اش بازی کرد

پسر بچه 7 ساله ای که توسط مربی جودو خود بارها به بدترین شکل روی تشک پرتاب شد درنهایت به دلیل ضعف بدنی دچار ضربه مغزی شد.

پسر بچه ۷ ساله‌ای در منطقه تایچونگ تایوان که با نام مستعار «وی وی» شناخته شده است، پس از شرکت در یک دوره ورزشی جودو، به سرانجام تلخی دچار شد.

در ویدئوهای منتشر از کلاس ورزش این پسر ضعیف الجثه، دیده می‌شود که «وی وی» بارها و بارها به شکلی غیر حرفه‌ای توسط مربی بر روی تشک  پرتاب می‌شود و در همین حین بلند فریاد می‌زند که سر و پاهایش دچار آسیب شده و درد گرفته‌اند اما متاسفانه مربی او بدون توجه به کار خود ادامه می‌دهد. در فیلم‌ها مشخص است که این پسر بیش از حد ضعیف شده تا جایی که دچار حالت تهوع می‌شود، اما با این حال مربی او را مجبور به ایستادن کرده و به بقیه شاگردان بزرگسال دستور می‌دهد که او را پرتاب کنند.

سرانجام به دنبال این ضربات سنگین «وی وی» دچار ضربه مغزی شده و در بیمارستان به کما می‌رود که طبق گفته پزشکان امیدی به زنده ماندن او نیست. مادر این پسر هر روز خاطرات پسر خود را مرور می‌کند و در کنار جسم بی‌جان او منتظر معجزه است. گفتنی است؛ این پسر برای شرکت در این کلاس ورزشی بارها خانواده خود را متقاعد کرده بود تا بتواند در این کلاس‌ها شرکت کند.

مربی ۶۰ ساله نیز پس از این اتفاق به دلیل قصور در حرفه خود و آسیب جدی به پسر خردسال، بازداشت شد.

 

آنچه دیگران میخوانند:

ارسال نظر

 

روی خط رسانه