رئیس ستاد انتخابات کشور: ثبت نام داوطلبان انتخابات ریاست جمهوری حضوری انجام می شود

عرف با اشاره به ثبت نام حضوری شرکت‌کنندگان در انتخابات ریاست جمهوری، تاکید کرد بر اساس قانون تلاش می‌کنیم در وزارت کشور تمهیدات لازم را از حیث دستور العمل‌های بهداشتی رعایت کنیم.

جمال عرف رئیس ستاد انتخابات کشور و معاون وزیر کشور در گفت‌وگو با رادیو گفت‌وگو با اشاره به آخرین مهلت ثبت نام داوطلبان انتخابات شهر و روستا، گفت: روز آخر معمولا جمعیت بیشتری استقبال خواهند کرد و کسانی که نسبت به محیط پیرامون خود احساس مسئولیت می‌کنند، کمک نمایند تا اقدامات در شورا‌ها به نحو احسن انجام شود.

وی با بیان اینکه ثبت نام برای روستا‌ها در حال حاضر و پیشتر شهر‌ها ثبت نام کرده بودند، افزود: بیش از ۵۰ هزار نفر اقدام به ثبت نام کردند و اسامی به هیئات نظارت ارسال می‌شود تا آن‌ها نیز بررسی کنند.

عرف با اشاره به بیشتر شدن نسبت ثبت نام کنندگان زن نسبت به مردان، گفت: امیدواریم خانم‌ها با استقبال بیشتر در این عرصه نقش آفرینی کنند.

معاون وزیر کشور با اشاره به آغاز ثبت نام در پایان سال قبل، گفت: نتایج هنوز اعلام نشده، ولی هیئات نظارت وظایف خود را انجام می‌دهند.

عرف همچنین در خصوص ثبت نام کنندگان انتخابات ریاست جمهوری اظهار کرد: ۲۱ اردیبهشت ثبت نام آغاز می‌شود و بر اساس قانون تلاش می‌کنیم در وزارت کشور تمهیدات لازم از حیث دستورالعمل‌های بهداشتی رعایت کنیم.

وی در پایان خاطرنشان کرد: ثبت نام از داوطلبان انتخابات ریاست جمهوری به صورت حضوری انجام می شود و  تلاش خواهیم کرد تا دستورالعمل های بهداشتی نیز در این حین رعایت شود.

 

آنچه دیگران میخوانند:

ارسال نظر

 

روی خط رسانه