تغییرات جداول بودجه ۱۴۰۰ براساس مصوبات مجلس بود

عضو هیئت رئیسه مجلس گفت: بودجه بخش‌های مختلف در صحنه علنی مجلس مصوب شده و اعداد و ارقام آن باید بر اساس تغییراتی که انجام می‌شود در جداول مربوطه منظور شود.

علیرضا سلیمی عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی، با اشاره به ادعای مطرح‌شده درباره تغییرات در جداول بودجه سال 1400 در کمیسیون تلفیق، گفت: در زمان بررسی بودجه یک‌سری مصوبات در صحن علنی داشتیم که حتماً جداول مرتبط با آن مصوبات را تغییر می‌داد.

وی با بیان اینکه یک‌سری جداول از سویی دولتی‌ها منتشر شده است که کمال بی‌انصافی و دروغ آشکار است، ادامه داد: بودجه بخش‌های مختلف در صحنه علنی مجلس مصوب شده است و اعداد و ارقام آن باید بر اساس تغییراتی که انجام می‌شود در جداول مربوطه منظور شود.

بودجه

نماینده محلات در مجلس تصریح کرد: برخی‌ها تصورشان این است که مجلس باید مطیع و حلقه به گوش آنها باشد، که این‌گونه نیست جداولی که از سوی دولتی‌ها منتشر شده است بلوف و دروغی بیش نیست.

عضو هیئت رئیسه مجلس عنوان کرد: در سنوات گذشته نیز در بررسی بودجه تغییراتی در جداولی  که دولت به مجلس ارائه می‌کرد به وجود می‌آمد، اتفاقاً تغییراتی که در بودجه 1400 ایجاد شد نسبت به دوره‌های گذشته کمتر بود.

سلیمی اظهار داشت: از سوی هیئت رئیسه مجلس به هیئت رئیسه کمیسیون تلفیق این تفویض اختیار شده بود اعداد و ارقامی را که در مصوبات انجام می‌شود در جداول بودجه لحاظ کند، البته این موضوع در سنوات گذشته در بررسی بودجه هم وجود داشت.

 

آنچه دیگران میخوانند:

ارسال نظر

 

روی خط رسانه