بازگشایی «شهرزاد» با ۴ نمایش تازه

با پایان یافتن تعطیلات کرونایی چهار نمایش «مختلفیم»، «دور از دسترس اطفال نگهداری شود»، «کالبدشکافی یک ذهن زیبا» و «حصار» در پردیس تئاتر شهرزاد روی صحنه می‌رود.

 در دور جدید اجراهای پردیس تئاتر شهرزاد چهار نمایش «مختلفیم»، «دور از دسترس اطفال نگهداری شود»، «کالبدشکافی یک ذهن زیبا» و «حصار» در این مجموعه روی صحنه خواهد رفت.

نمایش «مختلفیم» به نویسندگی و کارگردانی آرمان شیرالی از دوشنبه ۱۳ بهمن ساعت ۱۸:۳۰ در سالن گلایل پردیس تئاتر شهرزاد روی صحنه می رود. داستان نمایش «مختلفیم» در جریان جنگ جهانی دوم رخ می دهد و کاراکترهای نمایشنامه و گفتگوهای میان آنها، از کشورهای گوناگون است که به شش زبانِ مختلف روایت می شود.

همچنین نمایش «دور از دسترس اطفال نگهداری شود» نوشته فرشته فرشاد و به کارگردانی علی پیله ور در سالن صنوبر پردیس تئاتر شهرزاد از تاریخ ۱۲ بهمن ساعت ۱۷ اجراهای خود را آغاز کرده است.

نمایش« دور از دسترس اطفال نگهداری شود» داستان بازپرسی است که در صحنه جرم از مادر و پدری معتاد که فرزند معلولشان آتش گرفته و جان باخته بازجویی و آنها را وادار به بازسازی صحنه جرم می‌کند ...

نمایش تازه دیگری که نیمه بهمن در پردیس شهرزاد روی صحنه خواهد رفت «کالبدشکافی یک ذهن» با طراحی، نویسندگی و کارگردانی امید افشاری است که از ۱۵ بهمن ساعت ۱۹ در سالن ارکیده روی صحنه می رود.

این نمایش روایتگر سربازی با روحیه ای لطیف است که طی یک عملیات در جنگ جهانی دوم دچار آسیب دیدگی شدید موجی می شود.

نمایش «حصار» عنوان اثر نمایشی تازه دیگری است که از تاریخ ۱۳ بهمن ساعت ۱۸:۳۰ در سالن صنوبر به نویسندگی و کارگردانی یاسمن نصرتی روی صحنه خواهد رفت. در خلاصه داستان این نمایش آمده است: نیمه‌های شب هنوز چشمهایم گرم نشده بود صدای بی‌قراری سگ‌ها و شیهه اسب‌ها را شنیدم، گویی روح او بود در درون سگ‌ها و اسب‌هایش هر بار جسم یکی از آنها به تسخیر خود در می‌آورد و من حیران و سرگردان در میان ایشان.

 

آنچه دیگران میخوانند:

ارسال نظر

 

روی خط رسانه