جنجال ازدواج دوم فرهاد مجیدی

بیو گرافی فرهاد مجیدی به همراه حواشی و ازدواج دومش را در سایت پندار ورزشی می خوانید.

بیو گرافی فرهاد مجیدی به همراه حواشی و ازدواج دومش را در سایت ستاره پارسی می خوانید .فرهاد مجیدی فوتبالیست مطرح ایرانی متولد ۱۳ خرداد ۱۳۵۵ در تهران است. فرهاد مجیدی تاکنون بیش از چهل بازی در تیم ملی ایران را در کارنامه ی خود دارد، جزو لژیونرهای تیم استقلال به حساب می آمد و با بازی در تیم راپید وین و هم چنین لیگ های عربی حاشیه خلیج فارس توانست به موفقیت های فراوانی دست پیدا کند.در این بین قهرمانی فرهادمجیدی  به همراه تیم العین امارات در لیگ قهرمانان آسیا را می توان مهم ترین عنوان کارنامه ی کاری فرهاد مجیدی نام برد. فرهاد مجیدی با ۹۳ گلی که برای استقلال به ثمر رسانده است فرهادمجیدی دومین گلزن برتر تاریخ این باشگاه به شمار می‌رود و همچنین وی در نظرسنجی سایت فدراسیون بین‌المللی تاریخ و آمار فوتبال (IFFHS) به عنوان محبوب ترین بازیکن جهان در سال ۲۰۱۱ انتخاب شد.

 

فرهاد مجیدی از خانواده‌ای مازندرانی و قائم‌شهری است  فرهاد مجیدی متولد و ساکن تهران است. فرهاد مجیدی  یک برادر و ۲ خواهر دارد که به غیر از فرهاد مجیدی، برادر فرهاد مجیدی فرزاد نیز به فوتبال روی آورد. 

همسر فرهاد مجیدی 

در حال حاضر فرناز مومنی همسر فرهاد مجیدی می باشد و دو فرزند به نام های تیام و امیر بردیا دارند.  فرهاد مجیدی  هم اکنون در تهران به همراه همسر و فرزندانش زندگی می کند.

 

فرهاد+مجیدی

ورود فرهاد مجیدی به دنیای فوتبال 

 

فرهاد از کودکی عاشق فوتبال بود و فعالیت خود را از تیم های پایه آغاز کرد. فرهاد مجیدی دوران فوتبال خود را با تیم فوتبال صنایع پارچین که محل زندگی خود و کار پدرش در آنجا بود شروع کرد.

 

نخستین تیم رسمی که فرهاد مجیدی در آن بازی کرد، تیم جوانان کشاورز بود. او بعد از مدتی بازی در این تیم به جوانان بهمن پیوست. پس از گذشت مدت زمان کوتاهی به طور قرضی برای بازی در مسابقات استانی به تیم پارچین بازگشت. بعد از 8 ماه حضور قرضی در تیم پارچین تیم بهمن بار دیگر خواستار او شود و دوباره به این تیم بازگشت.

 

مجیدی در 2 فصل حضور خود در بهمن کرج 7 گل برای این تیم به ثمر رساند. در تیر ماه سال 76 مجیدی که تنها 20 سال داشت مورد توجه تیم استقلال تهران قرار گرفت و از تیم بهمن به استقلال تهران پیوست.

حضور فرهاد مجیدی در استقلال 

فرهاد مجیدی پس از درخشش در تیم بزرگسالان بهمن در سال ۱۳۷۶ و در سن ۱۹ سالگی  به استقلال تهران پیوست. شم بالای گلزنی و هوش فوق العاده او باعث شد که به یکی از موفق ترین و محبوب ترین بازیکنان آن زمان استقلال تبدیل شود. به واقع می توان از فرهاد مجیدی به عنوان یکی از ستاره های اواخر دهه هفتاد نام برد. مجید

سال‌ها برای استقلال بازی کرد و همین مساله باعث شد که حتی امروز محبوبیت خاصی بین هواداران استقلال داشته باشد.

 

آنچه دیگران میخوانند:

ارسال نظر

 

روی خط رسانه