ماجرای جدایی چهار بازیکن نساجی

قائم مقام باشگاه نساجی مازندران توضیحاتی را در خصوص وضعیت چهار بازیکن این تیم ارائه کرد.

ایزد سیف‌الله‌پور قائم‌مقام باشگاه نساجی مازندران ضمن عذرخواهی از نتایج اخیر و تقدیر از استاندار مازندران به‌دلیل اینکه برای رفع مشکلات باشگاه پای کار آمدند و همچنین دستور اجرای هرچه سریع‌تر تعویض چمن ورزشگاه شهید وطنی قائمشهر را ابلاغ کردند، اظهار داشت: نساجی متعلق به مازندران با محوریت قائمشهر است. حضور این تیم در بازی‌های آینده خانگی در ورزشگاه جایگزین، موقت است و بلافاصله پس از تکمیل پروژه ورزشگاه وطنی، بازی‌ها مجدداً در این زمین برگزار خواهد شد.

وی با عنوان اینکه همراه با مجید جلالی از ورزشگاه شهدای ساری بازدید خواهیم کرد تا بتوانیم ایرادات را خدمت مسئولان امر مطرح کنیم، افزود: از چند ماه قبل، تقاضای باشگاه نساجی از اداره‌کل ورزش و جوانان این بود که چمن زمین وطنی تعویض شود و الان با توجه به درپیش بودن نیم‌فصل، بهترین موقع برای استارت این پروژه است.

قائم‌مقام نساجی درخصوص فعالیت این باشگاه در فصل نقل و انتقالات پیش ‌رو بیان کرد: جلسه هیات مدیره برگزار شد و رضا حدادیان مالک باشگاه هم پای کار آمد. به‌دنبال این هستیم تا بازیکنان مدنظر کادر فنی را جذب کنیم تا وضعیت تیم سر و سامان پیدا کند و بتوانیم با دعای خیر مردم و حمایت مسئولان، دوباره جایگاه در خور شانی را در جدول کسب کنیم.

سیف‌الله‌پور در گفت‌وگو با روابط عمومی باشگاه نساجی ضمن تقاضای حمایت از هواداران، گفت: با توجه به شرایط موجود، تا جایی که امکان دارد باید فشارهای روحی و روانی را از تیم کم کنیم. صبور باشید. انشاالله بعد از دو بازی آینده و با شروع فصل نقل و انتقالات، بلافاصله به ترمیم تیم می‌پردازیم تا بتوانیم از هفته شانزدهم با بضاعت بهتری در رقابت‌ها حاضر شویم.

وی در مورد اخباری که در برخی رسانه‌ها مبنی بر کنار گذاشتن چند بازیکن نساجی مطرح شده، توضیح داد: نیما میرزازاد پیش از اینکه در تمرینات مجدداً حضور یابد، ابتدا باید روز سه‌شنبه در کمیته انضباطی باشگاه حاضر شود و درخصوص رفتار نامناسبی که با اصحاب رسانه داشته، پاسخگو باشد. همچنین روزبه شاه‌علیدوست، آرمان قاسمی و امیرحسین موسی‌زاده نیز توسط کادر فنی کنار گذاشته نشدند. بلکه قرار بر این شده صحبت‌هایی با این بازیکنان در مورد عملکردشان انجام شود تا طرفین به نتیجه برسند. شاه‌علیدوست بعد از بازی با ذوب‌آهن در تمرینات حاضر نشده و گروه مجازی باشگاه را نیز ترک کرده و باشگاه باید در این زمینه تصمیم لازم را بگیرد.

 

آنچه دیگران میخوانند:

ارسال نظر

 

روی خط رسانه