ادامه مذاکرات مجید حسینی با ترابزون

مسئولان باشگاه ترابزون اسپور ترکیه، برای تمدید قرارداد مجید حسینی، یکبار دیگر با او وارد مذاکره شدند.

قرارداد مجید حسینی مدافع ایرانی تیم ترابزون اسپور ترکیه تابستان آینده به اتمام می رسد و مسئولان این تیم تاکنون در تمدید قرارداد با این مدافع ایرانی ناکام بوده اند.

حسینی در تابستان گذشته از چندین تیم از جمله سمپدوریا ایتالیا پیشنهادهایی داشت اما انتقال او هرگز شکل نگرفت و این بازیکن قراردادش را نیز با تیم ترکیه ای تمدید نکرد که این مسئله موجب شد تا او مورد غضب سرمربی تیم قرار گرفته و چندین هفته را نیمکت نشین باشد.

ادامه مذاکرات مجید حسینی با ترابزون


اما اکنون رسانه های ترکیه از آغاز دور جدید مذاکرات حسینی با مسئولان این تیم خبر داده اند. سایت فوتومچ ترکیه درباره آخرین وضعیت حسینی نوشت: بازیکنی که انتظار می‌ رود هرچه زودتر مشکل قرارداد وی برطرف شود مجید حسینی است. مدیریت ترابزون پیشنهاد افزایش حقوق و درآمد را به این بازیکن که قراردادش این فصل به پایان می ‌رسد، ارائه داد اما این پیشنهاد مورد قبول واقع نشد. ترابزون نمی‌خواهد بازیکن ۲۶ ساله خود را که مورد توجه ۶ باشگاه دیگر است، رایگان از دست بدهد. مدیر برنامه حسینی برای برگزاری جلسه دیگری به ترابزون دعوت شده است.

به هر حال حسینی در 6 ماه پایانی قرارداد خود با ترابزون اسپور قرار دارد و باید دید در نهایت آیا او قراردادش را با این تیم تمدید خواهد کرد یا در پایان فصل راهی تیم دیگری می شود.

 

آنچه دیگران میخوانند:

ارسال نظر

 

روی خط رسانه