با شاهین موسوی از غر زدن مادرش تا مافیاها؛

ماجرای کتک خوردن بوکسور معروف از دایی‌اش!

رشته بوکس یکی از مهیج‌ترین و پرطرفدارترین ورزش‌های جهان است.

سید شاهین موسوی در حال حاضر یکی از بهترین بوکسورهای ایران است. او در وزن 75 کیلو مصاحبه می دهد و یکی از امیدهای کسب مدال در المپیک توکیو است. او در تازه ترین مصاحبه خود حرف های جالبی زده است؛

*بعضی وقت ها که با صورت زخی به خانه می روم مادرم می گوید دیگر نمی خواهد ورزش کنی. یک وقت هایی ابرویم پاره می شود. غر می زند که کی زده؟ می گویم داداشت! آخر دایی ام حریف تمرینی ام است و از او کتک می خورم. مادر که می فهمد دیگر هیچی نمی گوید چون می داند از خودی خورده ام.

*بدترین مشتی که در بوکس خوردم در مسابقات داخلی بود. حریفم در پایان راند دوم طوری به من مشت زد که اصلا هیچی یادم نمی‌آید.

*اشتباه می کنند که می گوید بوکسورها خشن هستند. تعریف نباشد ولی بوکسورها آدم فروتنی هستند. بچه ها رزمی همه همینطور هستند. قرار نیست اگر مهارتی دارند در خارج از مسابقه استفاده کنند. تا به حال شنیده اید از بچه های رزمی کسی زورگیری کند یا از هنرش استفاده کند؟ معمولا بچه ها شوخ و سر به زیر هستند.

*فضای بوکس مافیایی هست. به یکی از بچه های تیم ملی پیام داده بودند که فلانقدر بگیر و بباز. اگر نگیری به داورها پول را می دهیم و تو می بازی. کلا لابی زیاد است. برای خود من اتفاق افتاده از حریف آمریکایی سرتر بودم ولی چون من ایرانی بودم، حذفم کردند. با توجه به این فضا باید طوری مبارزه کنی که نتوانند بازنده ات کنند. مثلا یک مشت بزنی و حریف همان اول بیفتد.

 

آنچه دیگران میخوانند:

ارسال نظر

 

روی خط رسانه