عنایتی:

خط حمله استقلال شهرآورد سختی را برای پرسپولیس رقم می‌زند

پیشکسوت استقلال گفت: خط حمله استقلال احتیاجی به تعریف و تمجید ندارد، بدون شک مهاجمان استقلال در لیگ ایران بهترین هستند و روز سختی را برای مدافعان پرسپولیس در شهرآورد رقم می‌زنند.

رضا عنایتی درباره وضعیت تیم استقلال اظهار داشت: استقلال در بازی‌های اخیر خود پیشرفت چشمگیری نسبت به گذشته داشته است. این تیم از لحاظ فنی عملکرد قابل قبولی را به اجرا گذاشته که قایل ستایش است.

وی افزود: در بازی با آلومینیوم اراک استقلال بدون نقص و عالی بازی کرد، آبی‌پوشان در فاز دفاعی و هجومی توانستند حریف خود را به حریف خود دیکته کنند.

پیشکسوت استقلال خاطرنشان کرد: رشید مظاهری درون دروازه استقلال عالی کار کرده است،او در بازی‌های اخیر استقلال نقش مهمی در پیروزی‌های آبی‌پوشان داشته است.

عنایتی تصریح کرد: خط دفاع استقلال به هماهنگی لازم رسیده است، آنها توانسته‌اند فضاها را به خوبی پوشش دهند و در یارگیری نفر به نفر موفق عمل کنند.

وی تاکید کرد: خط هافبک استقلال هارمونی لازم را پیدا کرده است، این نفرات علاوه بر اینکه دوندگی زیادی در زمین دارند توپ را به خوبی به چرخش در می‌آورند و فضاها را پوشش می‌دهند.

بازیکن اسبق استقلال در پایان گفت: خط حمله استقلال احتیاجی به تعریف و تمجید ندارد، بدون شک مهاجمان استقلال در لیگ ایران بهترین هستند و روز سختی را برای مدافعان پرسپولیس در شهرآورد رقم می‌زنند.

 

آنچه دیگران میخوانند:

ارسال نظر

 

روی خط رسانه