اعتراض شایان مصلح به بازشدن پنجره پرسپولیس+عکس

شایان مصلح نسبت به باز شدن پنجره نقل و انتقالاتی پرسپولیس واکنش نشان داد.

شایان مصلح یکی از بازیکنانی بود که به خاطر دریافت مطالباتش از باشگاه پرسپولیس شکایت کرده بود.  شایان مصلح بعد از بازشدن پنجره نقل و انتقلاتی این باشگاه توسط فدراسیون فوتبال نسبت به این موضوع معترض شد و در کانال تلگرامی خود متن انتقادی معترض کرد. اعتراض شایان مصلح را به سبک شعر مشاهده می کنید.

 

شایان

باشگاه پرسپولیس به دلیل بسته بودن پنجره نقل و انتقالاتی خود نتوانست از مهدی ترابی در بازی با صنعت نفت استفاده کند.

تیم فوتبال پرسپولیس در حالی از ساعت ۱۵ امروز به مصاف صنعت نفت آبادان رفت که مهدی ترابی را با وجود حضور همراه این تیم در آبادان نمی‌تواند در ترکیب خود داشته باشد.

یحیی گل محمدی سرمربی پرسپولیس که قصد داشت هافبک بازیساز خود را در ترکیب تیمش قرار دهد به دلیل عدم صدور کارت بازی او مجبور شد ترابی را از لیست ۱۸ نفره این تیم خط بزند تا او تنها موفق به تماشای بازی هم تیمی‌هایش از استادیوم تختی آبادان شود.

ترابی که با توجه به لغو محرومیت نقل و انتقالاتی باشگاه پرسپولیس از سوی فیفا خوش‌بین بود بتواند برای تیمش مقابل نفت آبادان به میدان برود به دلیل شکایت شایان مصلح و سوشا مکانی بابت عدم پرداخت طلب‌هایشان از سوی باشگاه نتوانست کارت بازی خود را دریافت کند.

باشگاه پرسپولیس در حالی نتوانست نظر مساعد طلبکاران داخلی خود را جلب کند که در یک ماه گذشته با پرداخت بیش از ۵۰۰ هزار یورو به بودیمیر توانست با مهاجم کروات پیشین خود تسویه کند اما نتوانست طلب سوشا و شایان مصلح را پرداخت کند تا یکی از بازیکنان ارزشمند خود را برای بازی امروز از دست بدهد.

آنچه دیگران میخوانند:

ارسال نظر

 

روی خط رسانه