پرونده شجاع خلیل زاده به فیفا برده می شود ؟

بعد از آن مسئولان باشگاه پرسپولیس به کمیته تعیین وضعیت فدراسیون فوتبال شکایت کردند اما کمیته مزبور هنوز حکم این پرونده شجاع خلیل زاده را صادر نکرده و معلوم نیست چرا زودتر تکلیف را مشخص نمی کند؟ در سایت پندار ورزشی مشروح این خبر را می خوانید

بعد از آن مسئولان باشگاه پرسپولیس به کمیته تعیین وضعیت فدراسیون فوتبال شکایت کردند اما کمیته مزبور هنوز حکم این پرونده شجاع خلیل زاده را صادر نکرده و معلوم نیست چرا زودتر تکلیف پرونده شجاع خلیل زاده را مشخص نمی کند؟ جالب اینجاست که لیگ قطر به روزهای پایانی خود نزدیک می‌شود و حتی قهرمان خود را هم شناخته است اما پرونده شجاع خلیل زاده هنوز در کمیته تعیین وضعیت است و پرسپولیسی‌ها هم هر از چندگاهی پیگیرماجرا می‌شوند.

شنیدیم پرسپولیسی‌ها منتظر اعلام نهایی حکم کمیته تعیین وضعیت فدراسیون هستند تا پس از آن پرونده را به فیفا ارجاع بدهند. در واقع این احتمال زیاد است که پرسپولیس کار را به فیفا بکشاند آنها معتقدند که شجاع باید پولی بابت جدایی از پرسپولیس پرداخت می‌کرد و البته خلیل‌زاده هم حتماً از خود دفاعیاتی دارد که آنها را مطرح خواهد کرد.

جالب اینجاست که لیگ قطر به روزهای پایانی خود نزدیک می‌شود و حتی قهرمان خود را هم شناخته است اما پرونده شجاع هنوز در کمیته تعیین وضعیت است و پرسپولیسی‌ها هم هر از چندگاهی پیگیرماجرا می‌شوند.

 

شجاع خلیل زاده (زاده 24 اردیبهشت 1368 - بابلسر) بازیکن فوتبال اهل ایران است. او فوتبال حرفه ای خود را از مس رفسنجان شروع کرد و توسط مرفاوی مربی وقت مس کرمان به این تیم در لیگ برتر پیوست و بعد از پیوستن به سپاهان و بازی در این تیم خیلی زود به یکی از بهترین مدافعان ایران تبدیل شد. او هم اکنون عضو باشگاه پرسپولیس تهران می باشد.
 
باشگاه های شجاع خلیل زاده
باشگاه های جوانان
- شهرداری امیرکلا
خوشنوش ساری
باشگاه های حرفه ای
سال ها باشگاه ها بازی (گل)
1389–1387
1389–1392
1392–1396
1393–1395
1396–1399
1399 _

 

مس رفسنجان
مس کرمان
سپاهان
تراکتورسازی (سربازی)
پرسپولیس تهران
الریان قطر
 
ابطال کارت پایان خدمت سربازی شجاع خلیل زاده
حوزه نظام وظیفه در پاییز سال 1393 با ارسال یک لیست به سازمان لیگ، کارت پایان خدمت 27 بازیکن شاغل در فوتبال ایران را ابطال کرد که نام شجاع خلیل زاده نیز در این لیست به چشم می خورد.
 
 
بازی شجاع خلیل زاده در تیم ملی
خلیل زاده برای نخستین بار در سال 1391 با دعوت کارلوس کیروش و بازی مقابل موزامبیک که با برتری 3–0 تیم ملی حاصل شد، پیراهن تیم ملی را برتن کرد.

 

انتخاب پرسپولیس برای شجاع
مدافع جدید تیم فوتبال پرسپولیس در مورد اینکه این تیم چقدر به پیشرفتش کمک خواهد کرد، گفت:هرکسی آرزویش است که در پرسپولیس بازی کند و من هم مستثنی نیستم. تمام تلاشمان را برای تیم می کنیم و می خواهیم رکوردشکنی مان بهتر از فصل گذشته باشد.

 

پوشیدن شماره 3 چه دلیلی داشت 
خلیل زاده در مورد اینکه چرا شماره 3 را انتخاب کرد، گفت:خودم این شماره را دوست داشتم و باشگاه هم لطف کرد و آن را به من داد.

 

بیوگرافی شجاع خلیل زاده 
راه یابی شجاع خلیل زاده به تیم ملی 
وی در مورد اینکه چقدر امیدوار است که به تیم ملی راه پیدا کند، اظهار داشت:عملکرد خودم مهم است، تلاشم را می کنم با بازی خوب به تیم ملی برسم، چه باشم و چه نباشم برای تیم ملی آرزوی موفقیت می کنم.

 

مذاکرات قبلی با پرسپولیس
مدافع سابق سپاهانی ها پیش از این در دو مقطع با پرسپولیس مذاکره کرده بود ولی امکان سرخپوش شدنش فراهم نشده بود ولی با پایان قراردادش با سپاهان دیگر مانعی برسر راه خود نمی بیند و به جمع شاگردان برانکو اضافه شد.
 
شوخی شجاع خلیل زاده با علی کریمی
 
شجاع البته در طی مدت حضورش در سپاهان 4 بازی نیز برای تیم ملی ایران انجام داد که البته این موضوع ادامه دار نبود.
پس از 18 بازی که شجاع در جمع پرشورها بود، او مجددا برای ادامه ی تعهدش نسبت به سپاهان به این تیم برگشت و 15 بازی برای این تیم توپ زد.

 

سیامک نعمتی و شجاع خلیل زاده
سیامک نعمتی و محمد انصاری و شایان مصلح بازیکنان پرسپولیس
شجاع پس از چندین بار تلاش برای پیوستن به سرخپوشان پایتخت، خیلی زود پس از پایان فصل و قهرمانی پرسپولیس در لیگ برتر به عنوان اولین خرید این تیم راهی تهران شد و پس از یکی دو روز، به همراه گادوین منشا قراردادش را با سرخپوشان به امضاع رساند تا در صورت صعود این تیم از مرحله ی یک هشتم نهایی، بتواند کمک حال این تیم در خط دفاعی باشد.
بی شک با این انتقال، شجاع هم دورخیز بیشتری برای حضور در جام جهانی روسیه خواهد کرد…

 


 

 

آنچه دیگران میخوانند:

ارسال نظر

 

روی خط رسانه