غنی:

نمره عالی حق فدراسیون در سال 1399 است

رییس هیات اسکواش گفت: به عملکرد فدراسیون اسکواش در سال 1399 نمره عالی می دهم زیرا آنها در سخت ترین شرایط کنار ورزشکاران و هیات های خود بودند.

علی غنی رئیس هیات اسکواش خراسان جنوبی گفت: فدراسیون اسکواش نیز مانند دیگر فدراسیون های ورزشی سال سختی را سپری کردند از آنجایی که فعالیت اسکواش عملا در فضای بسته بود شرایط سخت تری هم داشتیم.با تدبیری که فدراسیون اندیشید مسابقات مجازی برای ورزشکاران در نظر گرفته شد و مانع از کاهش انگیزه ورزشکاران شدند. 
رییس هیات اسکواش خراسان جنوبی گفت: با توجه به شرایط بسیار سختی که در سال 1399 وجود داشت به فدراسیون نمره عالی می دهم و انصافا رییس فدراسیون اسکواش توانست عملکرد بسیار خوبی داشته باشد.  فدراسیون در سال گذشته حامی هیات های خود بود و با وجود مشکلات مالی فراوان اما در حد توان خود کنار ما بود. 
 فدراسیون از لحاظ معنوی با اعزام مدرس به استان ها که چندین کارگاه پدل و کلاس آموزشی برگزار کرد که بعضا هزینه ها مدرسی را که اعداد مورد نظر قابل توجه می‌باشد را فدراسیون متقبل شدند.
وی ادامه داد: فدراسیون با  تدبیری که اندیشید در شرایط کرونایی مدرسین را به نقاط مختلف کشور اعزام کرد و این به نوعی حمایت محسوب می شود و این حمایت ها ارزشمند تر از حمایت های مالی محسوب می شود. شکست انحصار در اسکواش را می توانم بزرگترین کار رییس این فدراسیون بدانم. انحصار در هر زمینه ای اتفاق بیفتد فساد پیش خواهد آمد و بازهم تاکید می کنم ارزشمند ترین و مهمترین نقاط قوت فدراسیون را شکست انحصار اسکواش در کشور می باشد. به عنوان رییس هیات نمی‌توانم در مورد رییس فدراسیون  اظهار نظر کنم و چنانچه مواردی و دغدغه هایی باشد در خانواده مطرح و نتیجه می گیرم و حرف داخل را به بیرون نمی برم. رییس فدراسیون ما اهل گفت و گو است و همه ما یاد گرفته ایم که اهل گفت و گو باشیم. 
غنی ادامه داد: اگر کمی منصفانه نگاه کنیم و قبل و بعد ورود تیم مدیریت فعلی را بررسی کنیم متوجه مسایل زیادی خواهیم شد. فراموش نکنید در گذشته اسکواش از نظر زمین بازی بسیار فقیر بود اما امروز در تمامی استان شاهد ساخت کورت اسکواش هستیم و تمامی ورزشکاران ما می توانند به راحتی به این ورزش بپردازند. در گذشته کمتر کسی با اسکواش آشنا بود اما امروز جامعه ما با این رشته آشنا هست و این موضوع در جذب مخاطب نیز تاثیر مثبت گذاشته است. 
رییس هیات اسکواش استان خراسان جنوبی گفت: امروز استان ها ما میزبان بزرگترین مسابقات بین المللی می شوند اما در گذشته حتی تهران هم توان برگزاری چنین مسابقاتی را نداشت. 
وی افزود:در تمامی این سال ها افرادی بودند که بخواهند این زحمات را با بی انصافی نادیده بگیرند و با نقدهای غیر سازنده خود به اسکواش ایران لطمه بزنند اما بنای قوی که مدیریت اسکواش ساخته است اجازه چنین کاری را به این افراد نداده است. 
علی غنی رئیس هیات اسکواش خراسان جنوبی در پایان گفت: از همه ورزشکاران، مربیان، روساء هیات های استانی، ریاست فدراسیون، نایب رئیس،دبیرکل، هیئت رئیسه از یکایک آنان تشکر می کنم بابت عملکرد مثبتی که در این یک سال سختی داشتند واقع شرایط سختی بود و امیدوارم که هر چه زودتر سایه این بیماری از کشور کم شود و بتوانیم مجدد مثل سال های قبل مسابقاتی را با جذابیت بالا و گسترده را باحضور اکثر تماشگران و ورزشکاران برگزار کنیم و لذت ببریم.

 

آنچه دیگران میخوانند:

ارسال نظر

 

روی خط رسانه