استقلال بالاخره قاسمی‌نژاد را خرید

ستاره پدیده مشهد با مدیرعامل باشگاه استقلال به توافق رسید و قراردادش با این تیم را رسمی کرد.

امین قاسمی‌نژاد پس از مذاکره طولانی با مدیران باشگاه استقلال و تاخیری که بخاطر دریافت رضایت‌نامه‌اش از این باشگاه به وجود آمد، در نهایت قراردادش با آبی پوشان پایتخت را به امضاء رساند.

این بازیکن ۳۴ ساله پس از دو فصل و نیم حضور در پدیده(شهرخودرو) مشهد و نمایش خوبی که در این تیم داشت، مورد توجه فرهاد مجیدی قرار گرفت و تبدیل به یکی از گزینه‌های جدی استقلال در نقل و انتقالات زمستانی شد که امروز با این تیم به توافق رسید.

قاسمی‌نژاد دو روز قبل پس از مذاکره با اعضای هیئت مدیره و مدیرعامل باشگاه استقلال که به‌خاطر تحت قرارداد بودن او با باشگاه مشهدی نهایی نشد، با دریافت رضایت‌نامه از پدیده(شهرخودرو) توانست به‌عنوان بازیکن آزاد به استقلال بیاید.

این بازیکن شب گذشته پس از توافق دو جانبه با مالک باشگاه شهرخودرو توانست رضایت‌نامه‌اش را بگیرد تا امروز به‌عنوان بازیکن آزاد پای میز مذاکره با استقلال بنشیند و به توافق نهایی برسد.

قاسمی‌نژاد که این روزها در تهران به سر می‌برد، ظهر امروز در باشگاه استقلال حضور یافت و دقایقی قبل قراردادش با آبی‌پوشان را رسمی کرد تا به جمع شاگردان فرهاد مجیدی اضافه شود.

انتقال قاسمی‌نژاد به استقلال در شرایطی نهایی شد که این تیم در حال انجام بازی خارج از خانه مقابل ماشین‌سازی تبریز بود و در همین حین بزرگترین نقل و انتقالات نیم‌فصل آبی‌پوشان اتفاق افتاد.

پیش از این سعید مهری و آرمان رمضانی با استقلال قرارداد بسته بودند و امین قاسمی‌نژاد سومین بازیکنی است که در نقل و انتقالات زمستانی آبی‌پوش می‌شود.

 

آنچه دیگران میخوانند:

ارسال نظر

 

روی خط رسانه