تیم ملی والیبال ایران در جام واگنر شرکت نمی‌کند

فدراسیون والیبال ایران ضمن تشکر از دعوت لهستان، اعلام کرد که به دلیل فشردگی برنامه‌های تیم ملی، در تورنمنت واگنر شرکت نخواهد کرد.

 مسابقات والیبال هوبرت جرزی واگنر (Hubert Jerzy Wagner) لهستان از سال ۲۰۰۳ هر ساله از سوی بنیاد واگنر در این کشور و با حضور چهار تیم مطرح و صاحب نام والیبال جهان برگزار می‌شود.

فدراسیون والیبال لهستان و بنیاد واگنر با ارسال نامه‌ای به محمدرضا داورزنی (رئیس فدراسیون والیبال ایران)، از تیم ملی کشورمان برای شرکت در هجدهمین دوره این رقابت‌ها که از ۱۸ تا ۲۰ تیرماه در شهر کراکوف برگزار می‌شود، دعوت کرد. اما با تصمیم ولادیمیر آلکنو، تیم ایران در این تورنمنت شرکت نمی‌کند.

سرپرست تیم ملی والیبال درباره دلایل حضور نیافتن تیم ایران در جام واگنر، گفت: تیم ملی بعد از پایان لیگ ملت‌ها زمان کوتاهی برای آماده‌سازی دارد و باید خود را برای حضور شایسته در المپیک آماده کند.

امیر خوش‌خبر تصریح کرد: از آنجایی که بعد از اتمام مسابقات VNL باید تمام تمرکزمان را روی تمرینات خود بگذاریم و برای المپیک به خوبی آماده شویم، طبق نظر آلکنو در جام واگنر که از سوی لهستانی‌ها دعوت شده‌ایم، شرکت نخواهیم کرد.

وی ادامه داد: از فدراسیون لهستان و بنیاد واگنر برای دعوتشان تشکر می‌کنیم، اما به دلیل فشردگی برنامه‌ها، امکان حضور تیم ملی والیبال ایران در این تورنمت وجود ندارد.

سرپرست تیم ملی والیبال ایران تاکید کرد: چند دیدار تدارکاتی در ژاپن و قبل از آغاز بازی‌های المپیک خواهیم داشت که از حالا بازی دوستانه با تیم‌های ملی فرانسه و روسیه قطعی شده است.

تیم ملی والیبال ایران پیش از این چهار بار دیگر برای حضور تورنمنت واگنر دعوت شده بود که در سال‌های ۲۰۱۲ و ۲۰۱۵ در این رقابت‌ها شرکت کرد.

 

آنچه دیگران میخوانند:

ارسال نظر

 

روی خط رسانه