آخرین خبر از وضعیت پرونده دروازه‌بان استقلال در کمیته استیناف

رئیس کمیته استیناف در مورد توضیحات روز گذشته سایت فدراسیون فوتبال در مورد پرونده دروازه بان استقلال واکنش نشان داد.

روز گذشته سایت فدراسیون در حالی از سوی کمیته استیناف خبر داد که رشید مظاهری پرونده ای در این کمیته ندارد که با اعتراض باشگاه تراکتور به دو رای کمیته وضعیت در مورد این بازیکن هر دو پرونده در کمیته استیناف رفته بود.

در این خصوص علیرضا صالحی رئیس کمیته استیناف به خبرنگار ورزشی فارس اظهار داشت: متاسفانه چند روز قبل یکی از روزنامه های ورزشی از قول من زده بود که رشید مظاهری بهخاطر شکایت تراکتور 4 ماه محروم می شود. من وقتی این خبر را دیدم از مسئولان روابط عمومی فدراسیون خواستم تا این موضوع را تکذیب کنند اما فکر می کنم در توضیحات باید این لحاظ می شد که دو پرونده موجود در مورد مظاهری در کمیته استیناف بررسی شده است.

وی افزود: با توجه به شکایت باشگاه تراکتور از مظاهری بابت فسخ غیر قانونی کمیته وضعیت حکم به قانونی بودن این قرارداد داد و باشگاه تراکتور به این حکم اعتراض کرد و پرونده به کمیته استیناف ارجاع داده شد. ما هم پس از بررسی مدارک حکم به قانونی بودن فسخ قرارداد دادیم.

صالحی ادامه داد: این پرونده اول بود که بسته شد. اما رشید مظاهری از باشگاه تراکتور برای گرفتن مطالباتش که مبلغی بالای 500 میلیون تومان بود از این باشگاه شکایت به کمیته وضعیت کرد که این کمیته رای به پرداخت این پول از سوی تراکتور کرد. باشگاه تراکتور باز هم به این رای به کمیته استیناف اعتراض زد و ما هم این پرونده را بررسی کردیم و ما باز هم حکم تعیین وضعیت را تایید و اعلام کردیم باشگاه تراکتور باید این مبلغ را به این بازیکن بدهد. البته به نظرم این حکم رسانه ای نشده و به همین دلیل این شائبه ها به وجود آمدهکه هنوز پرونده رشید مظاهری در کمیته استیناف باز است. هیچ مورد دیگری از مظاهری در کمیته استیناف مطرح نیست و هرگز جایی نگفته ام که این بازیکن باید 4 ماه محروم شود.

 

آنچه دیگران میخوانند:

ارسال نظر

 

روی خط رسانه