استیلی: پرسپولیس شانس اول قهرمانی در آسیا است

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس گفت: پرسپولیس شانس اول قهرمانی در لیگ قهرمانان آسیا به حساب می‌آید زیرا هیچ تیمی به اندازه ما در این سال ها در لیگ قهرمانان موفق نبوده است.

«حمید استیلی» روز یکشنبه  در خصوص شرایط پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا اظهار کرد: پرسپولیس امسال به دلیل تجربه خوبی که در لیگ قهرمانان آسیا دارد، بسیار منظم تر و با برنامه تر از همیشه ظاهر شده و خوشبختانه در تمامی نقاط ضعف خود، بازیکنان خوبی را جذب کرده است.

وی ادامه داد: مدیریت جدید پرسپولیس با کادرفنی بسیار هماهنگ شده و توانسته خواسته‌های «یحیی گل محمدی» را مهیا کند و همچنین از لحاظ روحی روانی نیز توانسته تیم را در شرایط خوبی قرار دهد که این اتفاق بسیار مهمی است.

سرمربی اسبق تیم فوتبال پرسپولیس گفت: کادر مدیریتی، فنی و بازیکنان باشگاه به خوبی می دانستند که به چه شیوه باید در لیگ قهرمانان موفق شوند و خوشبختانه دست گل محمدی هم باز بود و توانست به بازیکنان خود به خوبی استراحت دهد. این‌ها می‌تواند بیانگر این باشد که ما برای هر تورنمنت و مسابقه‌ایی برنامه‌ریزی کامل داشته باشیم و خوشبختانه الان هم پرسپولیس خیلی مقتدرانه کار کرده است.

استیلی افزود:‌ به نظر من با برنامه‌ریزی که داریم، پرسپولیس شانس اول قهرمانی در لیگ قهرمانان آسیا به حساب می‌آید زیر هیچ تیمی به اندازه ما در این سال ها در لیگ قهرمانان موفق نبوده است.

وی در خصوص درخشش شهریار مغانلو در خط حمله بیان کرد: شهریار بازیکن بسیار خوب و با استعدادی هست که خیلی دیر به فوتبال معرفی شد. او بهترین انتخاب را کرد و به پرسیپولیس آمد و می تواند در کنار عیسی آل کثیر روزهای درخشان‌تری را بسازند.

پرسپولیس

 

پیشکسوت پرسپولیس ادامه داد: اول سال هم بازیکنان خیلی خوبی جذب شدند و آنها نیز خیلی سریع با تیم هماهنگ شدند. خوشبختانه پرسپولیس فضای بسیار خوبی دارد و در کنار این مساله، مغانلو در گلزنی و بازی‌سازی بسیار قوی است و هر مهاجمی این ویژگی را ندارد.

استیلی اضافه کرد: آل کثیر مکمل فوق العاده خوبی برای مغانلو است و حضور این دو در کنار هم به هر تیمی آسیب می رساند. گوا در خط دفاع تراکم زیادی داشت اما حرکات های عجیب پرسپولیس باعث شد هندی ها در کار خود موفق نباشند.

وی افزود: جوانان بسیار خوبی مثل مهدی عبدی، مهدی مهدی خانی، علی شجاعی و محمد شریفی در پرسپولیس حضور دارند. من با این بازیکنان در تیم امید کار کردم و می‌دانم آنها اگر اعتماد به نفس بهتری داشته باشند، می توانند خیلی موفق‌تر عمل کنند.

پیشکسوت پرسپولیس تصریح کرد: احمد نورالهی و تمام بازیکنان پرسپولیس مکمل هم هستند. شاید این‌ها در تیم های دیگر اینقدر کارایی نداشته باشند. همانطور که شاید این بازیکنان جدید در تیم های سابق خود این کارایی را نداشته باشند اما همه این ها در پرسپولیس فوق العاده خوب هستند.

استیلی در خصوص درخشش سید جلال حسینی در پرسپولیس گفت: سید جلال بازیکن بسیار بزرگی است که می تواند به بهترین شکل تیم را رهبری کند و حتی موفق شده در گلزنی هم برای پرسپولیس مفید باشد. او از لحاظ فنی هر سال بهتر می شود و امسال یکی از کم اشتباه ترین مدافعان فوتبال ایران بود.

سرمربی تیم فوتبال امید ایران اضافه کرد: چهار نماینده ما عملکرد بسیار خوبی در لیگ قهرمانان داشتند و باید بپذیریم فولاد در سخت ترین گروه مسابقات قرار دارد و خوشحالم که هر چهار نماینده ما سرمربی ایرانی دارند و این مربیان با دانش خود، تیم های پولدار و مربیان بزرگی چون لوران بلان را به آسانی از پیش رو بر می‌دارند.

پیشکسوت پرسپولیس ادامه داد: امیدوارم همه مربیان ایرانی را باور کنند و بدانند آن‌ها در آسیا بهترین هستند و این را گل محمدی و مربیان دیگرمان ثابت کردند. دانش روز به تیم های ما کمک زیادی کرده است. 

استیلی در مورد وضعیت تیم امید ایران گفت: از تیم امید هیچ خبری ندارم اما با اعلام مسئولان سابق فدراسیون فعلا من سرمربی هستم. در حال حاضر جلسه‌ایی در کار نیست. برنامه های خود را دادم اما امیدوارم مسئولان فدراسیون هرچه سریعتر فکری به حال این تیم کنند. متاسفانه برای تیم امید هیچ برنامه ایی در مملکت ما وجود ندارد . ما فوتبال با پتانسیلی داریم و اگر برنامه ریزی داشته باشیم، می‌توانیم مانند پرسپولیس در آسیا موفق باشیم. 

 

آنچه دیگران میخوانند:

ارسال نظر

 

روی خط رسانه