روایت رسانه قطری از تساوی مهیج استقلال و الدحیل

یک سایت قطری با بررسی دیدار استقلال و الدحیل در هفته چهارم لیگ قهرمانان آسیا نوشت: ۲ قدرت گروه سوم مسابقات در دیداری مهیج به مصاف هم رفتند.

تیم فوتبال استقلال پس از اینکه در هفته سوم لیگ قهرمانان آسیا با نتیجه چهار بر سه برابر الدحیل قطر مغلوب شد، شب گذشته در بازی برگشت مقابل این تیم قرار گرفت اما نتوانست شکست بازی رفت را جبران کند و این دیدار در نهایت با تساوی ۲ بر ۲  خاتمه یافت.

رسانه الوطن قطر نوشت: الدحیل و استقلال ۲ قدرت گروه سوم مسابقات لیگ قهرمانان آسیا در دیداری مهیج به مصاف هم رفتند که با تساوی  ۲ بر ۲ خاتمه یافت و این نتیجه باعث شد تا الدحیل در صدر جدول باقی بماند. استقلال و الاهلی هم در رده‌های بعدی هستند و پلیس عراق بدون تغییر جایگاهش در جدول در رده آخر گروه قرار دارد.

نماینده ایران در دقیقه ۲۷ ابتدا توسط «شیخ دیاباته» از روی نقطه پنالتی پیش افتاد اما اولونگا نیز با ضربه پنالتی بازی را به تساوی کشاند. در ادامه مهاجم کنیایی الدحیل بار دیگر دروازه استقلال را باز کرد. دوباره «مهدی قایدی» توانست بازی را برای نماینده ایران به تساوی بکشاند. استقلال در حال حاضر با ۷ امتیاز که حاصل ۲ پیروزی برابر تیم‌های الاهلی و الشرطه عراق و تساوی در بازی دیشب است ۷ امتیاز کسب کرده است.

در ادامه این گزارش الوطن آمده است: الدحیل می‌توانست در دقیقه ۱۹ زودتر از استقلال به گل برسد اما ضربه معز علی را دروازه‌بان استقلال راهی کرنر کرد.

استقلال

 

این در حالی بود که «علی کریمی» هافبک ایرانی الدحیل در دقیقه ۲۷ داخل محوطه جریمه تیمش مرتکب خطا شد تا شیخ دیاباته از روی نقطه پنالتی گلزنی کند. بعد از آن الدحیل بیشتر از قبل هجومی شد اما ضد حمله‌های استقلال خطرناک بود. با این وجود الدحیل نیز مانند استقلال گل تساوی را به ثمر رساند اما برای به تساوی رسیدن تا دقیقه ۴۵ تلاش کرد.

در ابتدای نیمه دوم الدحیل با استفاده از تمام عناصر هجومی خود یعنی اولونگا، معز علی و ادمیلسون جونیور برای برتری تلاش کرد اما عملکرد خوب خط دفاع مانع این کار شد.

در دقیقه ۵۸ الدحیل روی ضربه سر اولونگا بار دیگر از حریف پیش افتاد اما دروازه‌بان این تیم نتوانست از گل محافظت کند و تنها یک دقیقه بعد توسط مهدی قائدی گل تساوی به ثمر رسید. در نهایت نیز تلاش هیچ یک  از دو تیم برای برتری ثمری نداشت تا مسابقه با همین نتیجه به اتمام برسد هر چند الدحیلی‌ها به قضاوت داور اعتراض داشتند که پنالتی علیه آنها درست نبود اما داور در غیاب سیستم کمک داور ویدئویی روی تصمیم خود مصمم بود.

 

آنچه دیگران میخوانند:

ارسال نظر

 

روی خط رسانه