بساط جایزه دادن به تیم نایب قهرمان را جمع کنید!

کاپیتان باتجربه مهرام معتقد است کادرفنی این تیم با گوش دادن به حرف او، می توانست جلوی شوت باورنکردنی بازیکن آمریکایی شهرداری گرگان را بگیرد.

صمد نیکخواه بهرامی، در یکی، دو دهه اخیر نامی آشنا برای علاقه مندان به بسکتبال بوده و هنوز هم او را می توان یکی از ستاره های بسکتبال ایران دانست. کاپیتان تیم ملی که چند روز دیگر تولد 38 سالگی خود را جشن می گیرد، امسال با حضور در ترکیب تیم مهرام در کنار مهدی کامرانی باعث بالا رفتن جذابیت لیگ برتر شد. او که البته از مسابقه نیمه نهایی با پالایش نفت آبادان درگیر برخی حواشی شد و کارش به کمیته انضباطی هم کشید، دیشب روی نیمکت تیمش و در حالی که با 5 خطا از بازی بیرون رفته بود، حرص و جوش زیادی خورد. 


کاپیتان صمد معتقد است با یک کار هوشمندانه، مهرام به راحتی برنده از زمین بیرون می آمد و کار اصلا به جایی نمی رسید که پری پتی بخواهد آن شوت باورنکردنی را تبدیل به گل کند. 

بسکتبال
بعد از بازی چهارم فینال لیگ برتر بسکتبال که با عصبانیت صمد نیکخواه بهرامی و شایعه درگیری لفظی او با سرمربی مهرام همراه بود، دقایقی با کاپیتان این تیم همکلام شدیم. در ادامه مشروح صحبت های صمد نیکخواه را در گفت و گو با خبرنگار "ورزش سه" می خوانید.


باید اهدای کاپ و مدال به نایب قهرمان را حذف کنند
آنقدر دیشب روی ما فشار بود و مشکلات وجود داشت که دیگر هیچ کدام از بازیکنان و اعضای تیم نمی توانستند در سالن بمانند و روی سکو بروند. اصلا به نظرم باید اهدای کاپ و مدال به نایب قهرمان را حذف کنند چون همیشه تیمی که در فینال باخته عصبانی است و هر بازیکنی هم روی سکو برود، خوشحال نیست. 


فریاد زدم که پنالتی آخر نباید گل شود
بازی را خودمان به حریف دادیم. آن ها هم خوش شانس بودند و بخت با شهرداری گرگان یار بود. من هر چه بگویم، به کادر تیم خودمان برمی گردد، اما به هر حال راه ساده ای برای اینکه بتوانیم بازی را ببریم، وجود داشت. من به متین گفتم که نباید آن پنالتی آخر را تبدیل به گل کند. وقتی توپ را به حلقه می زد، تا بازیکنان حریف صاحب توپ شوند و آن را شوت کنند، بازی تمام بود. من تا لب خط آمدم و فریاد زدم و این را گفتم، اما کادر تیم نظر دیگری داشت. این دیگر اظهرمن الشمس بود که باید چنین کاری می کردیم و برنده بودیم.

 

آنچه دیگران میخوانند:

ارسال نظر