مهدی پور:

از بچگی استقلالی نبودم، اما حالا جزء آبی‌ترین‌ها هستم

هافبک استقلال درباره شرایط این تیم بعد از شهرآورد تهران توضیحاتی داد.

بازیکن تیم فوتبال استقلال درباره دلایل حضور خود در این تیم عنوان کرد: در اول فصل شرایط به گونه‌ای بود که چند پیشنهاد داشتم، اما سعی کردم انتخابی کنم که از همه لحاظ برای پیشرفت خودم مفید باشد و با مشورت‌هایی که با بعضی از پیشکسوتان داشتم، تصمیمی گرفتم که دل خودم نیز در آن دخیل باشد. از این تصمیم خوشحال هستم و امیدوارم در ادامه هم بتوانم به تیم استقلال کمک کنم.

مهدی پور درباره استقلالی بودن خود گفت: من از همان اول که آمدم، سعی کردم خیلی صادقانه برخورد کنم و با احساسات هواداران استقلال بازی نکنم. من از کودکی به دلیل این که به صورت حرفه‌ای فوتبال بازی می‌کردم، طرفدار همان تیمی بودم که در آن بازی می‌کردم و به همان تیمی که در آن بازی می‌کردم، علاقه‌مند بودم.

او افزود: من از بچگی طرفدار استقلال نبودم، اما از وقتی که پیراهن مقدس استقلال را بر تن می‌کنم با همه وجود برای این تیم تلاش می‌کنم و قطعا جزء آبی‌ترین استقلالی‌ها هستم.

هافبک استقلال درباره مبلغ دریافتی قرارداد‌های بازیکنان استقلال عنوان کرد: قرار بود که قبل از دربی مبلغی از قرارداد بازیکنان پرداخت شود که متاسفانه این اتفاق نیفتاد و باعث ایجاد حاشیه‌هایی در تیم شد. فکر می‌کنم بهتر است مدیران تیم یا قولی ندهند و یا به قول خود عمل کنند.

او گفت: در تیم ما و در حال حاضر کسی بیشتر از ۱۰ درصد دریافتی نداشته که باعث نارضایتی بازیکنان تیم شده است.

مهدی پور درباره قرار داد خود با تیم استقلال گفت: از نظر مالی پیشنهاد‌های بهتری از استقلال هم داشتم، اما استقلال را انتخاب کردم.

او ادامه داد: در این فصل تمام تلاشمان را می‌کنیم که قهرمانی را به دست آوریم و نیم نگاهی نیز به جام حذفی خواهیم داشت.

 

آنچه دیگران میخوانند:

ارسال نظر

 

روی خط رسانه