بهترین خبر برای استقلال در آستانه بازی مقابل الشرطه

استقلال امشب و در آخرین بازی آخر خود در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۲۱ در حالی به دیدار الشرطه عراق می رود که تیم حریف احتمالا سه بازیکن اصلی خود را در اختیار نخواهد داشت.

علی فائز مدافع اصلی الشرطه که در تمامی دیدارهای تیمش در لیگ قهرمانان از ابتدا به میدان رفت، دچار آسیب دیدگی شد و بازی با استقلال را از دست داد.

استقلال و الشرطه امشب و از ساعت ۲۲:۱۵ در دیداری حساس در استادیوم الجوهره به مصاف هم می روند. آخرین جلسه تمرینی نماینده عراق برای حضور در دیدار مقابل استقلال، شب گذشته برگزار شد.

صفحه رسمی الشرطه در فیس بوک با انتشار گزارشی، به این جلسه تمرینی پرداخت و از احتمال غیبت سه بازیکن این تیم مقابل استقلال خبر داد. در این گزارش آمده است که علی فائز مدافع اصلی الشرطه که در تمامی دیدارهای این تیم در لیگ قهرمانان آسیا از ابتدا در ترکیب تیمش به میدان رفت، بازی با استقلال را از دست داده است.

این بازیکن به دلیل احساس درد از ناحیه شکم، در هر دو جلسه تمرینی این تیم پس از بازی با الدحیل غایب بوده و کادرفنی به همراه کادرپزشکی الشرطه نیز برای جلوگیری از تشدید مصدومیت، به این بازیکن استراحت داده اند و او مقابل استقلال حضور نخواهد داشت.

استقلال

باشگاه الشرطه همچنین به وضعیت دو بازیکن دیگر خود نیز پرداخته است. علی حصنی مهاجم این تیم که در نقل و انتقالات زمستانی به الشرطه پیوست، شب گذشته نتوانست در تمرینات گروهی شرکت کند و به صورت انفرادی به تمرین پرداخت.

دیگر بازیکن مهمی که وضعیت حضور او مقابل استقلال در هاله ای از ابهام قرار دارد، دیگر مدافع ثابت الشرطه یعنی علاء علی مهاوی است. طبق اعلام این باشگاه، مهاوی در تمرین شب گذشته در سالن بدنسازی مشغول تمرین شد و او نیز نتوانست در تمرینات گروهی شرکت کند.

بدین ترتیب غیبت علی فائز مقابل استقلال قطعی است ولی حضور علاء علی مهاوی و علی حصنی در هاله ای از ابهام قرار دارد و باید دید نظر نهایی کادرپزشکی درخصوص این دو بازیکن چه خواهد بود.

 

آنچه دیگران میخوانند:

ارسال نظر

 

روی خط رسانه