قول جذاب سیامک نعمتی به هواداران پرسپولیس

سیامک نعمتی که در مقابل الریان قطر بازوبند کاپیتانی پرسپولیس را بر بازو بست، می‌گوید: بستن بازوبند کاپیتانی هم گفتم که باعث افتخار و غرور انگیز است.

سیامک نعمتی بازیکن ملی پوش خردادماه سال ۱۳۹۶ به پرسپولیس پیوست و حالا پس از ۴ سال بازوبند کاپیتانی این تیم بزرگ را بر بازو بسته است.

هر چند کاپیتان‌های اول تا چهارم پرسپولیس (بخوانید سید جلال حسینی، امید عالیشاه، احمد نورالهی و کمال کامیابی نیا) به دلایلی در زمین حضور نداشتند یا عالیشاه از دقیقه ۷۸ تعویض شد اما به هر حال بستن بازوبند کاپیتانی این تیم رؤیایی و موفق برای سیامک نعمتی خوشحال کننده است.

تازه ترین صحبت‌های سیامک نعمتی شماره ۸۸ پرسپولیس که در این دوره از رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا نیز اغلب در پُست دفاع راست بازی و کمک کرده است تیمش به عنوان صدرنشین به مرحله حذفی صعود کند را می‌توانید در زیر بخوانید:

بالاخره بازوبند کاپیتانی پرسپولیس به سیامک نعمتی هم رسید. باید خیلی خوشحال باشی؟

کاپیتان تیم ما که سید جلال حسینی است. در این بازی سید جلال نبود و وقتی هم که امید عالیشاه تعویض شد دقایقی این بازوبند بر بازوی من بسته شد و از این بابت افتخار می‌کنم و خوشحالم.

سال ۱۳۹۶ وقتی به پرسپولیس پیوستی، فکرش را می‌کردی ۴ سال بعد بازوبند کاپیتانی را بر بازو ببندی؟

به هر حال خیلی خوشحالم چون من از دوران کودکی پرسپولیسی بودم. وقتی در کودکی و نوجوانی بازی می‌کردم یکی از آرزوهایم پوشیدن پیراهن قرمز رنگ پرسپولیس بود که خدا را شکر به آن رسیدم. بستن بازوبند کاپیتانی هم گفتم که باعث افتخار و غرور انگیز است.

پرسپولیس

پرسپولیس به عنوان صدرنشین از گروه خود بالا آمد. از قبل هم البته قابل پیش بینی بود و…

برخلاف تصور دوستان ما در گروه آسانی نبودیم. آب و هوای جزیره گوآ واقعا گرم و شرجی بود. هر چند مردم بسیار خوبی داشت که به پرسپولیس هم ابراز محبت می‌کردند اما بازی کردن در آن شرایط خیلی سخت بود. با این حال بچه‌ها زحمت کشیدند و توانستند با ارائه بازی‌های خوب از اعتبار پرسپولیس در آسیا دفاع کنند

گفتی گروه آسانی نبود اما برخی از رقیبان داخلی پرسپولیس صحبت از این می‌کردند که کار شما راحت تر از بقیه است؟

تمرکز ما روی کار خودمان است. پرسپولیس یک هدف بزرگ دارد و به قرعه هم توجه نمی‌کند. مضاف براینکه معتقدم الوحده با تن‌کاته یا الریان قطر با لوران بلان تیم‌های کوچکی نبودند. تیم گوآی هند هم یک مربی اسپانیایی و چند بازیکن خارجی داشت که خیلی منظم بازی می‌کردند. بنابراین گروه ما اصلا آسان نبود.

حالا دوست داری در مرحله بعد به کدام تیم بخوردید؟

برای تیمی‌که می‌خواهد قهرمان شود فرقی نمی‌کند به کدام تیم بخورد. ما بعد از صعود از گروه خودمان هدف بزرگی داریم که آن قهرمانی آسیاست. می‌خواهیم این جام را بگیریم و به هواداران با معرفت خودمان تقدیم کنیم. بنابراین به قرعه و این مسائل توجهی نمی‌کنیم.

 

آنچه دیگران میخوانند:

ارسال نظر

 

روی خط رسانه