خطر بزرگ در کمین استقلال!

استقلال تیم جذابی است و اگر حفظ شود می‌تواند کار‌های بزرگی در ادامه راه خود در لیگ قهرمانان آسیا انجام بدهد.

استقلال در شرایطی توانست از سخت‌ترین گروه لیگ قهرمانان آسیا به عنوان سرگروه صعود کند که شاید پیش از شروع بازی‌ها پیش بینی حذف این تیم هم می‌شد.

با این حال استقلال صعود مقتدرانه‌ای به عنوان سرگروه به دور بعد داشت و فعلا بازار تعریف و تمجید و استوری مدیران باشگاه گرم است، اما در این بین نباید یک نکته مهم را فراموش کرد. در حال حاضر از بین بازیکنان تاثیرگذار استقلال بازیکنانی مثل فرشید اسماعیلی، شیخ دیاباته، هروویه میلیچ و سیاوش یزدانی در پایان فصل قراردادشان با استقلال به پایان می‌رسد و ضمن اینکه مهدی قائدی هم که با استقلال قرارداد دارد، زمزمه‌هایی مبنی بر جدایی اش در پایان فصل شنیده می‌شود.

استقلال

پس این ۵ بازیکن ممکن است در دور بعد لیگ قهرمانان از استقلال جدا شوند، مگر اینکه مدیران باشگاه هرچه سریعتر برای تمدید قرارداد آن‌ها دست به کار شوند.

استقلال در سال ۲۰۱۸ هم تحت هدایت وینفرد شفر آلمانی تیم فوق العاده‌ای داشت، ولی بعد از صعود به مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا بازیکنانی مثل امید ابراهیمی، امید نورافکن، مجید حسینی، مامه تیام و سرور چپاروف از جمع آبی پوشان جدا شدند و آبی‌ها در دور بعدی از السد شکست خوردند و حذف شدند.

امروز وقت خوشحالی کردن نیست و مدیران استقلال هرچه زودتر باید تیم را جمع کنند تا اتفاق سال ۲۰۱۸ تکرار نشود.

 

آنچه دیگران میخوانند:

ارسال نظر