پنجره نقل و انتقالات استقلال دوباره بسته شد

در حالی که باشگاه استقلال با پرداخت طلب شاکیان خود چندین بار پنجره نقل و انتقالاتش را باز کرده بود، این بار برای شکایت لکیچ دستیار پیشین فرهاد مجیدی دوباره پنجره خود را بسته می بیند.

مربی خارجی سابق استقلال با شکایت از این باشگاه موفق شده پنجره نقل و انتقالات این تیم را دوباره ببندد.

باز و بسته شدن پنجره نقل و انتقالاتی باشگاه استقلال در ماه های گذشته مساله طبیعی به شمار رفته است. هر بار که یک طلبکار از این باشگاه به فیفا شکایت کرده فدراسیون جهانی اقدام به بستن پنجره نقل و انتقالات کرده و با پرداخت پول فرد شاکی این پنجره باز شده است.

حالا اینبار با شکایت میلیسیچ لکیچ بار دیگر پنجره نقل و انتقالات استقلال بسته شده است. این مربی که در زمان سرمربیگری دوره اول فرهاد مجیدی به عنوان دستیار کنار او حضور داشت، به خاطر پرداخت نشدن مطالباتش به فیفا شکایت کرده و حالا حکم خود را دریافت کرده است.

استقلال

از این رو طبق حکم فیفا پنجره نقل و انتقالات استقلال بسته شده و مسئولان استقلال برای باز کردن پنجره باید پول این مربی را بپردازند.

در این خصوص احمد مددی مدیرعامل استقلال گفته که از فیفا درخواست گراندز حکم را کرده اند اما تا زمانی که پول لکیچ پرداخت نشود، استقلال نمی تواند بازیکن جدیدی به خدمت بگیرد . از این رو استقلالی ها با توجه به اینکه تا پایان فصل و زمان نقل و انتقالات فرصت چند ماهه دارند، می توانند با پرداخت پول لکیچ پنجره شان را باز کنند.

 

آنچه دیگران میخوانند:

ارسال نظر

 

روی خط رسانه