بازیکن سابق سرخپوشان استقلالی خواهد شد؟

سوشا مکانی که اخیر از استقلالی بودن خود پرده بر داشته است احتمال دارد در پایان فصل آبی پوش شود.

سید حسین حسینی را احتمالا از حالا باید اولین جدا شده آبی‌پوشان دانست، نیکمت نشینی های مکرر او در استقلال باعث شده این بازیکن راضی به تمدید قرارداد نشود.

به همین دلیل گفته می شود استقلالی ها از حالا به فکر یافتن جانشین مناسب برای این دروازه‌بان باشند. اما از ‌آنجایی که عملکرد خوب رشید مظاهری درون دروازه استقلال خیال آبی پوشان را از داشتن یک شماره یک مطمئن راحت کرده است، مدیران این باشگاه به احتمال زیاد به سراغ یک دروازه‌بان طراز اول نخواهند رفت.

به نظر می رسد سوشا مکانی به گزینه نخست استقلالی ها را برای جانشینی سید حسین حسینی تبدیل شده است. دروازه بان سابق پرسپولیس که اخیرا رابطه خوبی با یک عضو هئیت مدیره آبی‌پوشان پیدا کرده است، چندی قبل از استقلالی بودن خود را از کودکی پرده برداشته است.

سوشا

مکانی که چند سالی را از فوتبال ایران به دور بوده است احتمالا از پیشنهاد استقلالی ها استقبال خواهد کرد. البته عملکرد خوب حسین پورحمیدی دروازبان آبی‌پوشان  که به صورت قرضی در آلومینیوم اراک بازی می‌کند، شاید مدیران استقلال را مجاب کند تا با منتفی کردن همه‌ی گزینه‌های جانشینی سید حسین حسینی، حمیدی را جانشین وی کنند.

 

آنچه دیگران میخوانند:

ارسال نظر

 

روی خط رسانه