مذاکرات برای انتقال ستاره استقلال آغاز شد

دو باشگاه متمول قطری خواهان به خدمت گرفتن مهدی قایدی ستاره تیم استقلال شده‌اند.

 مهدی قایدی یک بار دیگر درخشش خود را در لیگ قهرمانان آسیا تکرار کرد. او در نوک خط حمله استقلال هر بار خواست خط دفاعی تیم‌های متمول کشورهای عربی حوزه خلیج فارس را به چالش کشید و یکی از ارکان صعود تیم آبی به مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا بود. باشگاه استقلال در این برهه از زمان که هنوز بازی‌های لیگ برتر در جریان است و به پایان نرسیده خیلی مایل نیست در مورد پیشنهاداتی که برای مهدی قایدی دریافت کرده صحبت کند تا تمرکز تیم و بازیکن حفظ شود و البته مهدی قایدی هم به یک بازیکن حرفه ای تبدیل شده که در این برهه از زمان اصلا حرفی در مورد پیشنهادات رسیده نزند.

اما به نظر می‌رسد در پایان فصل نشست جدی بین مهدی قایدی و هم چنین باشگاه استقلال به همراه مدیر برنامه‌هایش برگزار می‌شود تا تصمیم نهایی برای این بازیکن گرفته شود. باشوی فوتبال ایران دو فصل دیگر با استقلال قرارداد دارد و حضور او در یک تیم خارجی باید با نظر مثبت باشگاه استقلال با نظر مثبت باشگاه استقلال باشد.

استقلال

گفته می‌شود باشگاه الدحیل که در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا دو بار با تیم آبی باز کرد و هم چنین باشگاه السد که ژاوی را به عنوان مربی بر بالای سر خود می‌بیند به طور جدی برای در اختیار گرفتن مهدی قایدی اعلام آمادگی کرده اند. آنها در حال بررسی راهکارها برای در اختیار گرفتن این مهاجم ریز نقش در تعطیلات تابستانی هستند و صحبت‌هایی نیز با مدیر برنامه او داشتند. سوال اساسی اینجاست آیا مهدی به دنبال حضور در یک تیم عربی است و یا می‌خواهد حضور در یک تیم اروپایی را تجربه کند؟ او اگر به دنبال حضور در یک تیم اروپایی باشد می‌تواند پیشنهادات رسیده از تیم شاختار اوکراین و تیم‌های لوکوموتیو و اسپارتاک را هم به طور جدی مورد بررسی قرار دهد.

 حضور یک ساله در یک تیم عربی و بعد حضور در یک تیم اروپایی برنامه ای بود که مدیر برنامه مهدی طارمی‌برای این بازیکن پیاده کرد که شاید مورد توجه مهدی قایدی هم قرار گیرد به خصوص که او هم از تیم‌های عربی دستمزد خوبی دریافت خواهد کرد. مهدی طارمی‌پیش از اینکه پیراهن ریوآوه را برتن کرد و مورد توجه تیم پورتو قرار گیرد برای تیم الغرافه قطر بازی می‌کرد. 

مهدی قایدی که پیش از حضور در استقلال پیراهن تیم ایرانجوان در لیگ یک را برتن داشت بعد از صعود به جام جهانی بهمراه تیم ملی جوانان امیدوار است اینبار با تیم ملی بزرگسالان به جام جهانی صعود کند. این یک اتفاق خوب برای اوست که در تراکم وحشتناک مهاجمان درجه اول در فوتبال ایران جای خود را باز کرده و حالا در پس ذهن به مسیری تازه فکر می‌کند. 

صدالبته لیگ قهرمانان آسیا در پیش روی تیم مجیدی است و قراردادی که او با باشگاه دارد، استقلال را دست بالای این مذاکرات خواهد کرد.

 

آنچه دیگران میخوانند:

ارسال نظر

 

روی خط رسانه