جنجال و درگیری در پایان دیدار پرسپولیس و سپاهان

تیم‌های فوتبال سپاهان و پرسپولیس در هفته بیست‌ودوم لیگ برتر فوتبال به تساوی رضایت دادند.

در مهم‌ترین دیدار هفته بیست و دوم لیگ برتر فوتبال تیم‌های فوتبال سپاهان اصفهان و پرسپولیس از ساعت ۲۰:۲۵ در ورزشگاه نقش جهان به مصاف هم رفتند که این دیدار در نهایت با تساوی یک بر یک به پایان رسید. 

در دقایق پایانی بازی، احسان پهلوان روی خط محوطه جریمه پرسپولیس قصد برگشت توپ را داشت که توپ به دستانش برخورد کرد. اعضای تیم سپاهان در این صحنه اعتقاد به خطای هند داشتند اما داور دستور به ادامه بازی داد.

پس از سوت پایان بازی، بازیکنان تیم سپاهان به سمت داور رفتند و به او اعتراض کردند. در این صحنه ابتدا جلال علی‌محمدی نسبت به تصمیمات بیژن حیدری اعتراض کرد و سپس رضا فتاحی مدیر سپاهان نیز به سمت داور رفت و اعتراض شدید خودش نسبت به مسائل داوری را اعلام کرد.

هنگام خروج دو تیم از زمین، محمد محبی و سعید آقایی با یکدیگر گفت‌وگو کردند.

پرسپولیس

بلافاصله پس از سوت داور، محمدرضا حسینی با کمال کامیابی‌نیا هافبک سرخپوشان زد و خورد شدیدی داشتند و خیلی زود در لحظه خروج بازیکنان دو تیم از زمین، این دیگری به اعضای تیم‌ها هم کشیده شد تا بازی تحت تاثیر اتفاقات عجیبی قرار گیرد.

پس از پایان بازی درگیری شدیدی در راهروی ورزشگاه نقش جهان رخ داد. کریم باقری در این درگیری سعی در آرام کردن طرفین داشت تا غائله خاتمه پیدا کند. در ادامه نیروی انتظامی اقدام به دور کردن عکاسان و فیلمبرداران از محل درگیری کرد. ظاهرا شوت کردن توپ از سوی پورقاز باعث شده تا بازیکنان پرسپولیس معترض شوند و همین عامل درگیری می شود. در این درگیری لب آنالیزور پرسپولیس پاره شد.

 

آنچه دیگران میخوانند:

ارسال نظر

 

روی خط رسانه