خبری عجیب از ستاره فراری و سابق پرسپولیس و استقلال

مهرداد پولادی که سابقه حضور در پرسپولیس و استقلال را دارد، احتمالا از فوتبال خداحافظی می‌کند.

آخرین بار پولادی را در زمان کارلوس کی‌روش در تیم ملی به خاطر می‌آوریم بازیکنی که در اوج فوتبال خود به تایلند و قطر رفت و به خاطر نرفتن به خدمت سربازی دیگر به ایران برنگشت!

از پولادی ستاره فراری و سابق پرسپولیس و استقلال که زمانی نه چندان دور فیکس تیم ملی بودو سمت چپ را قبضه کرده بود، در دو سال گذشته خبر چندانی در دست نبود و حالا شنیده می شود او قصد دارد کفش‌ها را آویزان کرده و با دنیای فوتبال حرفه‌ای خداحافظی کند. البته تا این لحظه خود مهرداد هنوز واکنشی به این قضیه نشان نداده و مشخص نیست برای آینده خود چه تصمیمی دارد اما دور شدن از سطح اول فوتبال مسلماً فشار زیادی را به او آورده و شاید تصمیم نهایی خود را مبنی بر خداحافظی از مستطیل سبز به زودی رسمی کند.

مهرداد پولادی

مهرداد پولادی (زاده ۷ اسفند ۱۳۶۵ در کرج) بازیکن فوتبال اهل ایران است.

وی سابقه بازی در تیم‌های پیکان، استقلال تهران و تراکتورسازی تبریز و مس کرمان، پرسپولیس ، الشحانیه و الخریطیات قطر را دارد.

پولادی در بازی‌های آسیایی ۲۰۰۶، عضو تیم ملی فوتبال زیر ۲۱ سال ایران بود. حضور مستمر او در تیم ملی ایران از بازی‌های مقدماتی جام جهانی ۲۰۱۴ شروع شد و سرمربی تیم ملی ایران - کارلوس کیروش - اعتقاد خاصی به وی داشت و تا قبل مصدومیت‌های پی‌درپی او از جمله اعضای ثابت تیم ملی بود. سرانجام در آستانهٔ جام جهانی ۲۰۱۴، در حالی که پولادی تازه از بند مصدومیت رها شده‌بود، بار دیگر کروش به او اعتماد کرد و او در هر سه بازی تیم ملی ایران در جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل به‌طور ثابت حضور یافت و از جمله بازیکنان شایستهٔ تیم ملی ایران در این روی‌داد لقب گرفت؛ تا جایی که در فهرست صد نفرهٔ برترین بازیکنان جام از نگاه پایگاه «بلیچر ریپورت»، پولادی یکی از دو بازیکن ایرانی این فهرست است.

 

آنچه دیگران میخوانند:

ارسال نظر

 

روی خط رسانه