واکنش مطبوعات رئالی به تساوی بارسا

مطبوعات اسپانیا پس از تساوی 3 بر 3 بارسلونا مقابل لوانته به انتقاد از تیم کومان و یاران مسی پرداختند.

بامداد امروز در دیداری عجیب بارسلونا به تساوی 3 بر 3 مقابل لوانته رسید. این تیم که در نیمه نخست به برتری 2 بر صفر رسیده بود، 2 بار در نیمه دوم کامبک خورد تا یک نمایش ضعیف دیگر را به ثبت رساند.

با این نتیجه قهرمانی از دست بارسلونا خارج شد و یکی از 2 تیم مادریدی حالا می‌تواند برای قهرمانی در اسپانیا بجنگد. در جدول لالیگا اتلتیکومادرید با 77 امتیاز صدرنشین، بارسلونا با یک بازی بیشتر و 76 امتیاز دوم و رئال مادرید با 75 امتیاز سوم است.

مطبوعات اسپانیا به تساوی بارسلونا و از دست رفتن قهرمانی برای مسی پرداختند و با تیترهایی متفاوت از تیم کومان انتقاد کردند.

مارکای مادرید جلد اصلی خود را به تیم شهر خود اختصاص داد و با اعتنایی جالبی تنها یک جمله در خصوص بارسلونا نوشت. این روزنامه با تیتر «یک شکست مفتضحانه دیگر بارسلونا» و عکسی کوچک از مسی نوشت که این تیم از مسیر قهرمانی جدا شد و کار برای آنها به پایان رسید.

مسی

آ.اس، روزنامه دیگر مادرید تیتر «یک تیم کم شد» را در کنار عکسی از ناراحتی مسی به روی جلد برد و از 2 بار کامبک‌ خوردن بارسلونا نوشت.آ.اس نوشت که کومان گفته هیچ بهانه‌ای ندارد و نمی‌داند چه توضیحی باید بدهد. 

موندو چاپ بارسلونا تیتر «ترمز کامل» را به روی جلد برد و این تیم را یک تیم ‌«بی‌شخصیت» نامید.

اسپورت نیز با عکسی از عصبانیت کومان نوشت که آنها لالیگا را نخواستند و تقدیم مادریدی‌ها کردند.

 

آنچه دیگران میخوانند:

ارسال نظر

 

روی خط رسانه