پرسپولیس حمید درخشان در نیم فصل دوم لیگ چهاردهم دو خرید برزیلی داشت. ژوزه تادئو و فرناندو گابریل دو بازیکنی بودند که همزمان به جمع سرخ‌پوشان اضافه شدند ولی تفاوت‌های زیادی باهم داشتند. تادئو یک مهاجم بسیار ضعیف با اضافه وزنی کاملا مشهود ولی گابریل یک هافبک تکنیکی و خوش استایل که به سرعت هم بین هواداران پرسپولیس محبوب شد.

با وجود عملکرد خوب گابریل با آمدن برانکو در اواخر لیگ چهاردهم این بازیکن در پایان همان فصل از پرسپولیس جدا شد. با این حال فرناندو همواره اخبار و بازی‌های پرسپولیس را دنبال می‌کند و البته آرزو می‌کند روزی به پرسپولیس برگردد. فرصتی دست داد با گابریل که این روزها در فوتبال عربستان حضور دارد در مورد پرسپولیس گفت‌وگویی انجام دهیم که در ادامه می‌خوانید.

بازی‌های پرسپولیس را دنبال می‌کنی؟

بله من همیشه اخبار و دیدارهای پرسپولیس را دنبال می‌کنم چون علاقه زیادی به این تیم و هوادارانش دارم. پرسپولیس بخش مهمی‌از زندگی من است و این تیم همیشه در قلب من باقی خواهد ماند.

پرسپولیس

نظرت در مورد دربی و برد پرسپولیس چیست؟

پرسپولیس در این سال‌ها قدرتش را ثابت کرده و بی جهت قهرمان ایران نیست. بردن استقلال دیگر برای ما پرسپولیسی‌ها موضوعی عادی است و من از اینکه تیم محبوبم توانست دربی را ببرد خیلی خوشحال شدم. به اعضای تیم و هواداران این برد با ارزش را تبریک می‌گویم و امیدوارم همیشه موفق باشد.

 

آنچه دیگران میخوانند:

ارسال نظر

 

روی خط رسانه