تصمیم جنجالی یحیی گل محمدی مثل علی دایی

وقتی افشین پیروانی مشغول جرو بحث با میثاقی بود، فرزاد مجیدی کمک سرپرست استقلال گفت مدیر عامل پرسپولیس روی خط نمی‌آید چون دروغ نمی‌گوید! حتی افشین پیروانی که خیلی عصبی شده بود گفت مدیرعامل ما اصلا شما را قبول ندارد آقای میثاقی! اما چند دقیقه بعد جعفر سمیعی روی خط رفت

عده ای می گویند با این کار پیروانی ضایع شد اما عده ای دیگر می گویند سمیعی مثل پیروانی از منافع پرسپولیس دفاع کرد و حرفهایش به نوعی در همان راستا بود. نکته اینجاست که خود پیروانی به شدت از میثاقی شاکی است چون می گوید ابتدا برای مصاحبه با من هماهنگ می کنند اما بعدا می گویند چرا مدیر عامل روی خط نمی آید؟!

حرف پیروانی این است که اگر به او زنگ می زنند و خواهش می کنند که روی خط بیاید، نباید یکطرفه به قاضی بروند البته میثاقی می گوید برنامه اش ضد پرسپولیس نیست اما به هرحال بسیاری از پرسپولیسی ها علیه میثاقی، فوتبال برتر و کلا تلویزیون موضع گرفتند.

سه شنبه شب مدیر رسانه ای پرسپولیس علنا گفت که یحیی گل محمدی تا زمانی که تلویزیون عذر خواهی نکند، با تلویزیون و در جایی که دوربین های صدا و سیما باشد مصاحبه نمی کند. این حرکت یحیی قطعا در حمایت از پیروانی است و می تواند مهم تلقی شود چون طبعا سرمربی پرسپولیس مورد حمایت گسترده هواداران پرسپولیس است و موضع او موضع آنها هم محسوب می شود.

پس از تحریم دوربین‌های تلویزیونی، برنامه فوتبال برتر و محمد حسین میثاقی از سوی یحیی گل محمدی بازیکنان پرسپولیس هم از سرمربی خود حمایت و اعلام کردند: با «فوتبال برتر» و میثاقی استقلالی مصاحبه نمی‌کنیم!

گل‌محمدی

آنچه مسلم است چالش پرسپولیس با تلویزیون می تواند تبعات زیادی داشته باشد و البته به ضرر برنامه های ورزشی تلویزیون تمام شود. خوشبختانه یا متاسفانه بسیاری از مربیان و فوتبالیست ها دیگر هیچ نیازی به رسانه ها از جمله تلویزیون ندارند اما به هرحال رسانه ملی باید با فوتبال مخاطبان خود را راضی نگه دارد و در این راستا قطعا پرسپولیس و استقلال تیمهای بسیار مهمی محسوب می شوند.

گل محمدی حتما دل پری از تلویزیون دارد که چنین تصمیمی گرفته و البته باید دلایل او را هم شنید. اما باید دید آیا مسولان سیما برای حل این مشکل پا پیش می گذارند یا مثل خیلی وقتها سکوت می کنند تا این مشکل هم شامل مرور زمان شود؟ علی دایی حدود ۲ سال است که تلویزیون را تحریم کرده و این تحریم همچنان ادامه دارد اما نکته اینجاست که او به رغم بزرگی و شهرتش سرمربی پرسپولیس نیست!

 

آنچه دیگران میخوانند:

ارسال نظر

 

روی خط رسانه