خرید رویایی فرهاد مجیدی ؛ استقلال از کجا پول آورد ؟

آنجلو آلسیو مشاور ایتالیایی مورد نظر فرهاد مجیدی اعلام کرده بود باشگاه استقلال هیچ تماسی با او نداشته است.

این که فرهاد مجیدی بخواهد برای استقلال یک مشاور ایتالیایی بیاورد نه تنها بد نیست که خوب هم هست اما باید پرسید پول قرارداد این مربی یا مشاور از کجا تامین می‌شود؟

همه می‌دانند که باشگاه استقلال برای پرداخت طلب پادوانی و حتی خانواده پورحیدری مشکل دارد. از طرفی بخشی از حقوق دیاباته و میلیچ هم پرداخت نشده است طبعا همه اینها به مشکلات مالی باشگاه مربوط می‌شود که البته بخشی از این پولها باید قبلا پرداخت می‌شد. آنجلو آلسیو هم اگر واقعاً خودش باشد! و استقلالی‌ها بخواهند دستیار آنتونیو کنته را به تهران بکشانند، طبعاً پول می‌خواهند و باید دید در این شرایط باشگاه استقلال چطور می‌خواهد هزینه حضور او را جور کند؟

فرهاد مجیدی

آنچه مسلم است کادر فنی استقلال نیاز مبرم به تقویت دارد و فرهاد مجیدی هم در همین راستا مشغول مذاکره با آنجلو آلسیوست. هر چند که بعید می‌دانیم دستیار کونته واقعا به تهران بیاید و البته دستیار کونته باشد! استقلالی‌ها قبل از آوردن چنین مشاوری حتماً باید بودجه موردنظر را تهیه کنند تا ماجراهای پادوانی و بودوروف تکرار نشود.

تاکید می‌کنیم نفس کار که همان تقویت کادر فنی استقلال با استفاده از یک مربی اروپایی باشد، کار خوبی است و باید از این کار حمایت کرد.

 

آنچه دیگران میخوانند:

ارسال نظر

 

روی خط رسانه