دو بازیکن پرسپولیس زیر ذره بین خوان فراندو

سرمربی اسپانیایی تیم فوتبال اف‌سی گوای هند اعتقاد دارد که پرسپولیس جزو شانس‌های اصلی قهرمانی در لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۲۱ است

 تیم فوتبال پرسپولیس در حالی موفق شد با کسب پنج پیروزی و یک تساوی به عنوان صدرنشین گروه E لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۲۱ راهی مرحله یک‌هشتم نهایی شود که در دو بازی اف‌سی گوا هند، میزبان این مسابقات متمرکز را با نتایج ۲ بر یک و ۴ بر صفر شکست داد. این اولین حضور یک تیم هندی در رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا بود که شاگردان خوان فراندو با کسب سه تساوی و سه شکست از راهیابی به دور بعد رقابت‌ها بازماند.

خوان فراندو سرمربی اسپانیایی اف‌سی گوا هند درباره تقابل تیمش با پرسپولیس در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا صحبت کرده است که بخش‌های مهم آن را در زیر می‌خوانید:

فکر می‌کنم پرسپولیس تیمی بسیار منسجم و مستحکم است. تمامی بازیکنان این تیم به لحاظ تکنیکی فوق‌العاده هستند. آن‌ها برنامه‌های تاکتیکی خود را در حمله و همچنین در فاز دفاعی سازماندهی و آن‌ها را تا حد کمال دنبال می‌کنند. از دید من پرسپولیس کاندیدای خوبی برای رسیدن به فینال و کسب جام قهرمانی است.

پرسپولیس

 پرسپولیس یکی از اصلی‌ترین کاندیدا‌های قهرمانی در این دوره از رقابت‌هاست، چون بازیکنان واقعاً باکیفیتی دارد. آن‌ها ایده‌های تاکتیکی روشن، مهارت‌های فردی لازم و البته تجربه حضور در این تورنمنت را دارند.

 {عملکرد کدام بازیکن پرسپولیس را در مرحله گروهی پسندید؟ } با شنیدن این سؤال بلافاصله نام سیامک نعمتی و عیسی آل‌کثیر به ذهنم خطور می‌کند. آن‌ها تنها نام دو بازیکن از یک تیم پر از بازیکنان باکیفیت هستند که به عنوان یک تیم متحد در سطح بسیار بالایی بازی می‌کنند. هر موقع که پرسپولیس دست به تعویض زد، عملکرد تیم دستخوش تغییر نشد و در همان سطح بالا باقی ماند.


 

آنچه دیگران میخوانند:

ارسال نظر

 

روی خط رسانه