۳ سوپرگزینه برای خط دفاع پرسپولیس؛ از شایعه تا واقعیت

شایعه شده ۳ مدافع تیم ملی فوتبال کشورمان ممکن است به پرسپولیس بپیوندند.

با وجود این که تا شروع فصل نقل و انتقالات تابستانی فوتبال ایران مدت زمان زیادی مانده است، اما از همین حالا شایعات و اخبار زیادی در خصوص پیوستن بازیکنان مختلف به تیم‌های مطرح و یا جدایی بازیکنان فعلی شنیده می‌شود.

در همین خصوص در چند روز گذشته شایعه شده بود که باشگاه پرسپولیس مذاکراتی را با رامین رضاییان، سیدمجید حسینی و مرتضی پورعلی گنجی داشته تا بتواند آن‌ها را جذب کند.

پرسپولیس

پیگیری‌ها نشان می‌دهد که در مورد هر سه بازیکن هیچ اتفاق خاصی رخ نداده و بعید است که این سه بازیکن پرسپولیسی شوند. رضاییان با الدحیل قرارداد دارد و همچنین با کمپ اسپایر قطر هم قرارداد همکاری دارد، پس احتمال خیلی زیاد پیوستنش به پرسپولیس منتفی است. ضمن اینکه هنوز یحیی گل محمدی نظر قطعی شد در مورد رضاییان اعلام نکرده.

در خصوص حسینی و پورعلی‌گنجی هم تقریباً وضعیت همین است. گفته می‌شود که حسینی یکی دو پیشنهاد خوب از لیگ ترکیه دارد و بعید است که بخواهد از این کشور خارج شود. پورعلی گنجی هم با تیم چینی قرارداد دارد و بعید است که با توجه به قرارداد سنگینی که دارد و درآمد خوبی که در چین کسب می‌کند، حداقل برای فصل جدید پرسپولیسی شود.

در نهایت اینکه با توجه به این مسئله که هنوز فصل نقل و انتقالات آغاز نشده باشگاه پرسپولیس هیچ مذاکره رسمی با هیچ بازیکنی برای پیوستن به این تیم انجام نداده و فقط مشغول مذاکره با بازیکنان خودش است تا قرارداد آن‌ها را تمدید کند.

 

آنچه دیگران میخوانند:

ارسال نظر

 

روی خط رسانه