ساپورت تنگ و چسبناک نیوشا ضیغمی/عکس

عکسی از نیوشا ضیغمی در فضای مجازی منتشر شده که در بین کاربران جنجال به پا کرده است.

عکسی از    نیوشا ضیغمی   در  فضای مجازی   منتشر شده که در بین کاربران جنجال به پا کرده است.نیوشا ضیغمی در ۱۸ تیر ماه ۱۳۵۹ در تهران به دنیا آمد. نیوشا ضیغمی بعد از اتمام دبیرستان، لیسانس خود را در رشته  روانشناسی  کودک از دانشگاه  شهید بهشتی  تهران گرفت.

نیوشا ضیغمی

او با شرکت در کلاس‌های آزاد بازیگری کانون سینماگران جوان بازیگری را فراگرفت و توسط این مؤسسه به مسعود جعفری‌جوزانی معرفی شد. پس از فارغ‌التحصیلی از این کلاس‌ها در مجموعهٔ تاریخی در چشم باد نقش یک دختر روستایی شمالی را ایفا کرد

 

نیوشا ضیغمی یکی از حامیان جدی صنایع دستی ایران به‌شمار می‌رود. او در گفت وگویی که با مدیر کل صادرات  ایران  داشت بر لزوم معرفی  صنایع دستی  کشور در بازارهای جهانی تأکید کرد.  

 

 

نیوشا ضیغمی : در مورد نحوه آشنایی و چگونگی ازدواج مان بارها در نشریات مختلفی توضیح داده ایم اما نمی دانم چرا هر بار که  مصاحبه  ای داریم دوباره از ما می خواهند که توضیحاتی را در این باره ارائه دهیم. در هر حال حکایت آشنایی من و آرش در نوع خودش بسیار جالب است چون او من را قبل از آشنایی مان به شکل رسمی به واسطه فیلم هایم می شناخت و همین قضیه باعث شد که از قبل، پیش فرض هایی نسبت به من داشته باشد. در هر حال آشنایی و  ازدواج  با او یکی از بهترین اتفاق های زندگی ام بود. فیلم شناسی نیوشا ضیغمی

 فیلم های سینمایی نیوشا ضیغمی   

 

حیرانی1393

 
 

آدم باش1393

 

ایران برگر       1393

 

دریا و ماهی پرنده1393

 

آینه شمعدون        1391

 

فیتیله و ماه پیشونی1390

 

گشت ارشاد       1390

 
 

چارسو               1389

 

دختر شاه پریون1389

 

یکی برای همه1389

 

پرتقال خونی1389

 

 

پرستوهای عاشق1389

زمهریر         1389

 

دموکراسی تو روز روشن1389   

 

اخراجی ها 21387

 

تلافی        1386

 

توفیق اجباری        1386

 

قرنطینه        1386

 

اخراجی ها        1385

 

پارک وی             1385

 

حس پنهان        1385

 

گناه من       1385

 

تردست                1383

 

شوریده               1383

 

مواجهه        1386

 

 

 

او با شرکت در کلاس‌های آزاد بازیگری کانون سینماگران جوان بازیگری را فراگرفت و توسط این مؤسسه به مسعود جعفری‌جوزانی معرفی شد.

 

پس از فارغ‌التحصیلی از این کلاس‌ها در مجموعهٔ تاریخی در چشم باد نقش یک دختر روستایی شمالی را ایفا کرد.   نیوشا ضیغمی یکی از حامیان جدی صنایع دستی ایران به‌شمار می‌رود.

 

او در گفت وگویی که با مدیر کل صادرات  ایران  داشت بر لزوم معرفی  صنایع دستی  کشور در بازارهای جهانی تأکید کرد.   نیوشا ضیغمی : در مورد نحوه آشنایی و چگونگی ازدواج مان بارها در نشریات مختلفی توضیح داده ایم اما نمی دانم چرا هر بار که  مصاحبه  ای داریم دوباره از ما می خواهند که توضیحاتی را در این باره ارائه دهیم.

 

در هر حال حکایت آشنایی من و آرش در نوع خودش بسیار جالب است چون او من را قبل از آشنایی مان به شکل رسمی به واسطه فیلم هایم می شناخت و همین قضیه باعث شد که از قبل، پیش فرض هایی نسبت به من داشته باشد. در هر حال آشنایی و  ازدواج  با او یکی از بهترین اتفاق های زندگی ام بود.

 

آنچه دیگران میخوانند:

ارسال نظر

 

روی خط رسانه