الهه حصاری با شلوار تنگ و پاهای لختی

الهه حصاری بازیگر سینما و تلویزیون ایران است.

الهه حصاری بازیگر سینما و تلویزیون ایران است. الهه حصاری دانش‌آموختهٔ کارشناسی رشتهٔ زبان و ادبیات انگلیسی و کاردانی رشتهٔ تربیت بدنی است. الهه حصاری در گروه های تئاتر دبیرستان شرکت داشته است. الهه حصاری متولد تهران است.  الهه حصاری  بازیگر خوش آتیه کشورمان است.

فیلمی دیده نشده از بازیگر زن معروف در استخر به تازگی منتشر شده که حسابی هم در حال دست به دست شدن در اینستاگرام است.الهه حصاری بازیگر جوان سینما و تلوزیون است . الهه حصاری در سریال ها متفاوتی ایفای نقش کرده است  الهه حصاری سابقه بازی در سریال ممنوعه را نیز دارد . 

استایل جدید الهه حصاری + عکس

بیوگرافی الهه حصاری

زمینه فعالیت : سینما

تولد : ۱۸ مرداد ۱۳۶۹   در   تهران

 

محل زندگی : تهران

ملیت : ایرانی

پیشه : بازیگر

سال‌های فعالیت : ۱۳۸۶-اکنون

 الهه حصاری (زاده ۱۸ مرداد ۱۳۶۹ - تهران) بازیگر ایرانی است.

زندگی‌نامه الهه حصاری

الهه حصاری لیسانس زبان انگلیسی و فوق دیپلم تربیت بدنی، در دوره دبیرستان در گروه‌های تئاتر دبیرستان شرکت داشته و دوره کلاسهای بازیگری مؤسسه فرهنگی هنری چهره‌های ماندگار را با کسب رتبه ممتاز پشت سر گذاشته است. اولین حضور او در سینما در سال ۱۳۸۶ با بازی در فیلم «نطفه شوم» بود. وی علاوه بر بازیگری مربی باشگاه ورزشی نیز می‌باشد.

 الهه حصاری بازیگر جوانی است که در فیلم های سینمایی زیادی از جمله «انتهای خیابان هشتم»، «نقش نگار»، «داره صبح میشه» و... بازی کرده. او سال هاست در کنار بازیگری ورزش می کند و حتی قبل از ورودش به سینما رشته های مختلف ورزشی را دنبال می کرده. این بازیگر جوان و پرانرژی اما چندسالی است یوگا را به شکل تخصصی دنبال می کند و چند سال است که مدرک مربیگری این رشته را گرفته و یوگا آموزش می دهد.

او این روزها علاوه بر باشگاه در آموزشگاه نیز این رشته ورزشی را به علاقه مندان یاد می دهد. رشته ای که حصاری معتقد است در رسیدن به آرامش فکری و ذهنی و تمرکز بیشتر تاثیر زیادی دارد و باعث می شود به خیلی از موارد سطحی که شاید بی اهمیت باشند و ما خودمان آنها را بزرگ می کنیم فکر نکنیم. گرچه معتقد است صددرصد به این مرحله نرسیده اما با تمرین زیاد و خواستن قطعا همه این موارد برای او و همه کسانی که اراده کنند و بخواهند میسر خواهدشد. او در گفت و گو با ما از تجربیاتش در زمینه گویا برایمان گفته.

 

جدیدترین تصاویر الهه حصاری

 

  الهه حصاری

 

الهه حصاری

 

الهه حصاری

 

الهه حصاری

 

الهه حصاری

 

الهه حصاری

 

الهه حصاری

 

 

 

آنچه دیگران میخوانند:

ارسال نظر

 

روی خط رسانه