یکتا ناصر در آغوش معشوقه اش+ عکس

یکتا ناصر این تصویر را در صفحه شخصی خود منتشر کرد.

یکتا ناصر در هیچ کلاس بازیگری شرکت نکرده ولی بازی در سریال ” با من بمان ” به کارگردانی حمید لبخنده و راهنمایی های این کارگردان باعث شد که دیگر به کلاسهای بازیگری فکر نکند و درصورتی که خلعی در این مورد دارد با مطالعه پر کند.یکتا ناصر در ۱۲ آبان ۱۳۵۷ در تهران متولد شد. پدر یکتا ناصر افسر بازنشسته نیروی زمینی و مادرش خانه دار است. 

 

یکتا ناصر با این تصویر در صفحه شخصی خود نوشت:

عزیزترین مردان زندگیم نفسم به بودنتان بند است

یکتا ناصر

چکیده ای از بیوگرافی یکتا ناصر

 
 
 

زمینه فعالیت: سینما، تلویزیون و تئاتر

 
 
 
 

تاریخ تولد: ۱۲ آبان ۱۳۵۷

 
 

محل تولد: تهران، ایران

 
 
 
 

شغل: بازیگر

 
 

سال های فعالیت: از سال ۱۳۷۶ تاکنون

 
 
 

همسر: منوچهر هادی

 

فرزندان: سوفیا

 
 
 

مدرک تحصیلی: فارغ التحصیل رشته محیط از دانشگاه آزاد اسلامیبیوگرافی یکتا ناصر

 
 

یکتا ناصر در ۱۲ آبان ۱۳۵۷ در تهران متولد شد. پدرش افسر بازنشسته نیروی زمینی و مادرش خانه دار است. فرزند دوم خانواده است و یک خواهر بزرگتر به نام نیکتا و یک برادر کوچکتر از خود دارد. یکتا ناصر به دلیل علاقه به بازیگری به چند دفتر سینمایی مراجعه کرد و در تست انتخاب بازیگر شرکت کرد که در نهایت در سال 76 برای بازی در مجموعه تلویزیونی گلهای کاغذی انتخاب شد.

 
 

بعد از این کار مجموعه تلویزیونی در سریال “عید آن سال ها” به کارگردانی سعید ابراهیم فر بازی کرد. بعد از این سریال در دانشگاه پذیرفته شد و مشغول تحصیل در دانشگاه شد.

 

در سال ۷۶ که مسیر و سلیقه ی سینمای ایران تغییر کرد و به سوی جوانگرایی و جوان پسندی رفت، یکتا ناصر که از قبل زمینه ی حضور در سینما را داشت ترجیح داد به درسهای دانشگاه بپردازد! در این سالرها موجی از جوانان بصورت فراگیر وارد سینما شدند و آن هایی که استعداد داشتند خود را نشان دادند و آنهایی هم که استعداد نداشتند این فرصت را بدست آوردند تا در چند پروژه خوب خود را مطرح کنند ولی در این میان تنها کارهایی برای یکتا پیش آمد که خیلی سبب مطرح کردن این هنرمند نشد( از جمله :پدر خوانده – شب چراغ) این روند کار تا سال ۷۹ ادامه داشت…. تا این که در سال ۷۹ تغییر سرنوشت یکتا به دست حمید لبخنده با کار تلویزیونی( با من بمان) رقم خورد.

 
 

یکتا ناصر در هیچ کلاس بازیگری شرکت نکرده ولی بازی در سریال ” با من بمان ” به کارگردانی حمید لبخنده و راهنمایی ها و نکاتی که این کارگردان به او یاد داد سبب شد که دیگر به کلاسهای بازیگری فکر نکند و درصورتی که خلعی در این مورد دارد با مطالعه پر کند.

 
 

ازدواج

یکتا ناصر همسر  منوچهر هادی  کارگردان و فیلمنامه نویس سینمای ایران است. آن ها در اسفند سال ۱۳۹۴ با هم ازدواج کردند، این زوج صاحب فرزند دختری به نام سوفیا هستند.

قسمتی از مصاحبه یکتا ناصر

 

تجربه مادری

 

مادر بودن خیلی سخته ولی خیلی جذاب و لذت بخشه. هنگامی که سرِ کار هستم فیلم و عکس های سوفیا را می بینم و حس های جدیدی را تجربه می کنم، خیلی به زندگی امیدوار شدم، خیلی بیشتر تلاش می کنم از خودم مراقبت کنم به خاطرِ دخترم.

 
 
 

کلا جون دوست تر شدم، تلاش می کنم اتفاقی برام نیفته که دخترم بخواد سختی بکشه یا احیانا بخواد من و از دست بده. مثل تمامی پدر و مادرهای دیگه دوست دارم دخترم بهترین چیزها را تو زندگی تجربه کنه.

شبکه نمایش خانگی یکتا ناصر

۱۳۹۷  دل    بازیگر    منوچهر هادی

۱۳۹۶    آشوب    بازیگر    کاظم راست‌گفتار

۱۳۹۵    عاشقانه    بازیگر افتخاری    منوچهر هادی

۱۳۹۳  ابله    بازیگر    کمال تبریزی

فیلم های تلویزیونی یکتا ناصر

 • جاده قدیم(۱۳۹۴)
 • دختران حوا(۱۳۹۱)
 • اولین شب آرامش (۱۳۸۴)
 • لبه تاریکی(۱۳۸۳)
 • با من بمان (۱۳۷۹)
 • کاشانه (۱۳۷۸)
 • شب چراغ (۱۳۷۸)
 • پدرخوانده (۱۳۷۸)
 • عید آن سال‌ها (۱۳۷۷)
 • گل‌های کاغذی (۱۳۷۶)

نمایش‌های تئاتر یکتا ناصر

 • مردگان بی کفن و دفن (۱۳۹۴)
 • ترور (۱۳۹۴)
 • دختر یانکی (۱۳۹۲)

جوایز و افتخارات یکتا ناصر

برنده سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش مکمل زن از سی امین جشنواره فیلم فجر، برای فیلم «یکی می‌خواد باهات حرف بزنه»

 

آنچه دیگران میخوانند:

ارسال نظر

 

روی خط رسانه