خودروی میلیاردی رعنا آزادی ور + عکس

رعنا آزادی‌ور متولد ۱۷ فروردین ۱۳۶۲ است. رعنا آزادی ور با بازی در فیلم مارمولک (کمال تبریزی، ۱۳۸۲) فعالیت در سینما را آغاز کرد.

رعنا آزادی‌ور  متولد ۱۷ فروردین ۱۳۶۲ است. رعنا آزادی ور با بازی در فیلم مارمولک (کمال تبریزی، ۱۳۸۲) فعالیت در سینما را آغاز کرد و با یک سال دوری از سینما با بازی در سه فیلم در سال ۱۳۸۴ موقیعت خود را در سینما تثبیت کرد. رعنا آزادی ور با بازی در فیلم پارک وی (فریدون جیرانی، ۱۳۸۵) برای بار نخست بازی در نقش اول را همراه با نیما شاهرخ شاهی تجربه کرد.

 

rana-azadivar-brigade

 

رعنا آزادی ور بازیگر 34 ساله کشورمان است، وی تاکنون در فیلم های سینمایی متعددی به ایفای نقش پرداخته است و طرفداران خاص خود را دارد. از این رو در این مقاله قصد ارائه زندگینامه و بیوگرافی رعنا آزادی ور را داریم که امیدواریم برای شما عزیزان نیز خواندنی و جذاب باشد.

بیوگرافی رعنا آزادی ور

رعنا آزادی ور بازیگر جوان و خوش لباس سینما و تئاتر کشورمان متولد 1362 تهران است.  وی با فیلم معروف مارمولک ( 1382) ساخته کمال تبریزی بصورت حرفه ای بازیگری را آغاز کرد. 

سپس حدود یکسال از سینما و فعالیت های سینمایی دور شد اما در سال 84 مجددا پا به عرصه سینما گذاشت. در ادامه بیشتر با بیوگرافی رعنا آزادی ور آشنا خواهید شد.

 

رعنا آزادی ور در فیلم سینمایی پارک وی برای اولین بار بازی در نقش اول را تجربه نمود. این فیلم در سال 1385 به کارگردانی فریدون جیرانی ساخته شد و رعنا آزادی ور در مقابل نیما شاهرخ شاهی با ایفای نقش پرداخت.

وی در فیلم درباره الی به کارگردانی اصغر فرهادی نیز حضور داشته است که از ساخته های موفق این کارگردان محسوب می گردد. رعنا آزادی ور در فیلم سینمایی درباره الی با بازیگران مطرحی چون گلشیفته فراهانی، شهاب حسینی، مانی حقیقی، ترانه علیدوستی، مریلا زارعی، پیمان معادی و…. همبازی بوده است.

رعنا آزادی ور در فیلم سینمایی شناخته شده و معروف به نام ( محمدرسول الله ص) به کار گردانی مجید مجیدی بازی کرده است. او درباره همکاری با مجید مجیدی و ایفای نقش در فیلم ( محمدرسول الله) می گوید: برای هر شخصی تجربه ای فوق العاده است. شما در برابر دوربین چیزهایی را تجربه می کنید که نظیر ندارد.

 

 

آنچه دیگران میخوانند:

ارسال نظر

 

روی خط رسانه