شقایق دهقان در حال آب بازی در عمارت خود + عکس

شقایق دهقان تصویر زیر را در صفحه شخصی خود منتشر کرد.

شقایق دهقان متولد اسفند ۱۳۵۷، گیسن، آلمان بازیگر و نویسنده ایرانی است. شقایق دهقان همسر او مهراب قاسم‌خانی نویسنده و طراح صحنۀ تلویزیون است که در جریان مجموعهٔ تلویزیونی پاورچین با هم آشنا شدند  و به تازگی از هم جدا شدند شقایق دهقان تا مقطع دیپلم بیشتر نخواند اما وارد کلاس های عروسک گردانی شد سپس بازی در تئاتر را تجربه کرد و با سریال پاورچین به شهرت رسید  شقایق دهقان یک فرزند دارد او از سمت مادری اصالت بختیاری دارد شقایق دهقان در صفحه شخصی خود با تصویری جذاب از خود با تیپ  اون ور آبی منتشر کرد

شقایق دهقان تصویر زیر را در صفحه شخصی خود منتشر کرد.

شقایق دهقان

 

طلاق شقایق دهقان بازیگر کمدی سینما و تلویزیون ایران از جنجالی ترین خبرهای روز فضای مجازی است که توسط کاربران شبکه های اجتماعی در حال انتشار است. البته طلاق وی از مهراب قاسم خانی بعد از طلاق جاری وی بهاره رهنما و پیمان قاسم خانی بسیار مهم است چرا که نشان از زندگی ناموفق برادران قاسم خانی در زندگی مشترک دارد. تاکنون شایعات زیادی در مورد ازدواج مجدد شقایق دهقان منتشر شده است که همگی ساختگی است و این موضوع فعلا صحت ندارد . 

 
 

مهراب قاسم خانی نویسنده سریال های طنز یکی از فعالان فضای مجازی است و همواره صفحه شخصی وی با تصاویری از اعضای خانواده وی به روزرسانی می شد اما مدتی است این دو زوج در سکوت خبری زندگی خود ادامه می دهند و خبری از آنها نیست.

 

تا حدی که مدت هاست وی تصویری از همسرش شقایق دهقان منتشر نکرده است و در پست های آخر سال صفحه اش، سال ۹۸ را سال سخت جدایی خوانده است.

همچنین اخیرا مهراب عکسی از تولد پسرش نویان منتشر کرده است که مادرش (شقایق دهقان) حضور ندارد و همین اتفاق باعث افزایش گمانه ها درباره طلاق این زوج بازیگر طنز شده است.

 
 

 

 

مهراب قاسم‌خانی دو بار ازدواج کرده‌است. حاصل ازدواج اولش یک دختر به نام نیروانا بود. پس از جدایی از

 

 
 

همسر اولش، وی برای بار دوم در سال ۱۳۸۳ با شقایق دهقان ازدواج کرد. حاصل این ازدواج پسری به نام نویان بود.

 

تبریک تولد متفاوت نیروانا قاسمخانی دختر مهراب قاسمخانی از ازدواج اولش ،به شقایق دهقان ، جنجالی شد و باعث واکنش کاربران زیادی در فضای مجازی گردید .نیروانا قاسم خانی با انتشار عکس و متنی، تولد شقایق دهقان، مادر خوانده اش را تبریک گفت.

شقایق دهقان بازیگر کشورمان 39 ساله شد.نیروانا قاسم خانی فرزند مهراب قاسم خانی و دخترخوانده شقایق دهقان با انتشار عکس و متنی تولد شقایق دهقان را تبریک گفت که با حاشیه هایی همراه شده است.

نیروانا قاسم خانی نوشت: زن بابایم تولدت مبارک

 
 

شقایق دهقان بازیگر سینما و تلویزیون متولد 4 اسفد 1357 در آلمان است. وی فعالیت هنری خود را از سال 1377 آغاز کرد. همسر او مهراب قاسم خانی نویسنده و طراح صحنه است که در جریان سریال پاورچین با هم آشنا شدند.

یکی از موفق‌ترین کارهای مهراب، سریال ساختمان پزشکان به کارگردانی سروش صحت بود که تابستان ۱۳۹۰ از شبکه سوم سیما پخش شد. آخرین کار پخش شده از او سریال پژمان به کارگردانی سروش صحت  است.

در ادامه گفتگویی از این زوج هنری را خواهید خواند.

 

شما زوج هنری هستید. از بین زوج‌های هنری خارجی کدام زوج را بیشتر دوست دارید؟

شقایق دهقان: برادران کوئن.

 

مهراب: برادران داردن.

شقایق : از شوخی گذشته، زوج آنجلینا جولی و برد پیت را همیشه دوست داشتم که متاسفانه شنیدیم دارند از هم جدا می‌شوند.

مهراب : آنجلینا جولی را به خاطر برد پیت قبولش دارم.

 

از زوج‌های ایرانی چطور؟

شقایق : من مائده و آقای آئیش را خیلی دوست دارم. از آن زن و شوهرهایی هستند که بعد از این همه سال زندگی، عشق بین‌شان موج می‌زند.

مهراب قاسم‌خانی: الیکا عبدالرزاقی و امین زندگانی هم زوج مورد علاقه‌مان هستند.

شقایق دهقان: آره واقعا.

چرا کار مشترک هر دو شما طنز و شوخی است؟

 

مهراب قاسم‌خانی: با نوشته‌های طنز شروع کردم و ادامه دادم، ولی دوست داشتم هم خودم و هم شقایق کار غیر طنز انجام بدهیم.

شقایق دهقان: کار طنز را دوست دارم. در کار شوخی هوش وجود دارد. باید آدم باهوشی باشید تا بتوانید شوخی کنید. کمدی درست باید هوشمندانه باشد و اصولا خندیدن خوشحالم می‌کند.

در خانه هم جوک زیاد به هم می‌گویید؟

 

شقایق : خیلی! مهراب خیلی با مزه است. اصلا با او ازدواج کردم؛ چون بامزه بود.

مهراب قاسم‌خانی: راست می‌گوید. هیچ ویژگی دیگری نداشتم.

شقایق : مهراب خوبی‌اش این است که بلد است شوخی کند.

در خانه هم که فیلم کمدی خوراک روزانه‌تان است دیگر.درست است؟

هر دو: نه! اصلا.

شقایق : نویان دوست دارد. گاهی برای او می‌گذاریم، آن هم به خاطر این که لحظه‌های خوبی را با هم بگذرانیم.

کارهای خودتان را هم دوباره می‌بینید؟

شقایق : نه! ولی تازگی‌ها خیلی دوست دارم کارهایی مثل پاورچین و شب‌های برره را که در آن زمان نویان به دنیا نیامده بود، ببینم.

زوج خوش اخلاقی هستید. با این حساب دور و بری‌ها از بودن در کنارتان لذت می‌برند.درست است؟

شقایق : آره! در مورد مهراب، دور و بری‌ها از بودن در کنارش خیلی کیف می‌کنند.

مهراب قاسم‌خانی: من آرامم. سر کار هم خوش اخلاقم، اما شقایق بین آرام و بی‌اعصاب در نوسان است.

شقایق دهقان: نوسان کمی دارم..

چون هر دو نویسنده‌اید، شده موقع نوشتن یک شخصیت یا موقعیت، مدتی غش غش بخندید؟

شقایق: خیلی! بارها به متن مهراب خندیده ا م.شده گاهی مهراب برایم متنی آورده و پس از خواندنش ۱۰ دقیقه بلند بلند خندیده‌ام، مثل فیلمنامه نون و ریحون که خیلی متن بامزه‌ای داشت.

مهراب قاسم‌خانی: به متن‌های خودم نمی‌خندم؛ چون درگیر ریتم و درست و غلط فیلمنامه و تکنیک نوشتن هستم. بنابراین شوخی آن لحظه باعث خنده‌ام نمی‌شود. علتش این است که موقع نوشتن با اعتماد به نفس نمی‌نویسم؛ چون همیشه نگرانم که آیا شوخی در می‌آید یا نه. به همین خاطر مرتب در استرس هستم و خنده‌ام نمی‌آید.

شما دیالوگ نویس ماهری هم هستید. از دیالوگ نویس‌های جهان کار چه کسی را دوست داری؟

مهراب قاسم‌خانی: وودی آلن را خیلی دوست دارم. عشق و مرگ، پول وبردار فرار کن و مجموعه کارهای دوره اولش را خیلی دوست دارم.

شقایق : مهراب زنانه نویس خیلی خوبی هم هست.مثلا دیالوگ‌های بین دو تا خانم، حس، کشمکش‌ بین آنها و همچنین تکه‌هایی را که به هم می‌اندازند، جوری می‌نویسد که انگار خودش آن دو تا خانم است!

مهراب قاسم‌خانی: احساس می‌کنم که هریک از کاراکترهایم بخشی از وجود خودم هستند. چون خودم از نظر فرهنگی، مالی و اجتماعی از قشر متوسط بوده‌ام و پدرم کارمند بوده، در دیالوگ نوشتن برای این طبقه تسلط دارم.

شخصیت‌هایی که برای خانم دهقان نوشته شده به نوعی شخصیت خنگ پر رویی است که در لحظه گلیمش را از آب می‌کشد بیرون، اعتماد به نفس دارد و کم نمی‌آورد. چطور اینها خلق شدند؟

مهراب قاسم‌خانی: در ساختمان پزشکان خنگ پر رو بود.

شقایق : در پاورچین خنگ کمرو.

مهراب قاسم‌خانی: در پاورچین خنگ خجالتی بود. در برره همه برره‌ای‌ها یک بیشعوری ذاتی داشتند.

شقایق : که این هم داشت..

مهراب قاسم خانی و شقایق دهقان در کنار پسرشان نویان

این توانمندی خوب بازیگری مثل شما را می‌رساند.

شقایق : لطف دارید.

مهراب قاسم‌خانی: علتش این است که با برادرم؛ پیمان تلاش کردیم شخصیت‌ها تخت نباشند. یاسمن در پاورچین خنگ بود، اما این فقط یک لایه‌اش بود. از آن طرف او را عاشق هم می‌دیدیم. ضمن این که عصبانیتش را در برابر داوود هم می‌دیدیم. برای همین معمولا ماجرا را به یک نوع شوخی ختم نمی‌کنیم. یادم است در ساختمان پزشکان نویان خیلی کوچک بود و قرار بود نقش شقایق کوتاه و کمرنگ باشد.

شقایق دهقان: ابتدا خانم دیگری بازی کرد. بعد از چند جلسه خودش انصراف داد و بعد مرا آوردند. گفتند چون نویان کوچک است برای نقش تو کم می‌نویسیم.

مهراب : ولی خود نویسنده‌ها تمایل داشتند برای شخصیت خانم شیرزاد بنویسند و شوخی کار بالا بکشد.

گویا شما از پاورچین با هم آشنا شدید و این آشنایی منجر به ازدواج‌تان شد.این ازدواج چقدر برای جامعه هنری ما خوب شد؟

(مهراب به شقایق نگاه می‌کند و شقایق همین طور می‌خندد) مهراب قاسم‌خانی: قبلش با هم آشنا شده بودیم، ولی جدی شدنش در پاورچین بود (حواس مهراب به کارهای نویان می‌رود).

شقایق : از فیلمنامه نوشتن مشترک شروع شد. مهراب به من گفت با من ازدواج می‌کنی؟ من هم گفتم آره!

مهراب(با شیطنت): حواسم نبود؛ گفتی من پیشنهاد دادم دیگر نه؟! داشتم زندگی عادی‌ام را می‌کردم (شقایق چهره حق به جانب به خود گرفته!).

شقایق(لب‌هایش را می‌گزد و مشتش را زیر دهانش می‌گیرد): چقدر پر روست(خنده دو تایی).

مهراب قاسم‌خانی: البته قبلش داشتیم برای برنامه‌ای برای گروه کودک شبکه جام جم به کارگردانی نوید محمودی می‌نوشتیم که با هم آشنا شدیم.

شقایق : کار هنری‌ام را از عروسک گردانی شروع کردم. بعد کارمان به جشنواره عروسکی هم رفت. عروسک من یک پرنده بود که جایش حرف می‌زدم و حرکتش می‌دادم.

 

آنچه دیگران میخوانند:

ارسال نظر

 

روی خط رسانه