گلشیفته فراهانی در آغوش پدرش+ عکس

گلشیفته فراهانی پس از مهاجرت از ایران، انحطاط اخلاقیش را با برهنگی در فیلم‌ها و تبلیغات به نمایش گذاشت.

گلشیفته فراهانی خود نیز در ساختن تصاویر مستهجن ید طولایی دارد. گلشیفته فراهانی پس از مهاجرت از ایران، انحطاط اخلاقیش را با برهنگی در فیلم‌ها و تبلیغات به نمایش گذاشت.از کریستوس به عنوان همسر گلشیفته فراهانی یاد کرده‌اند.

گلشیفته+فراهانی

او یک سایکولوژیست استرالیایی است،  درحالی که مدتی پیش عنوان شده بود گلشیفته فراهانی با یک هنرمند خیابانی  ازدواج  کرده است اما گلشیفته فراهانی عکسی از همسر واقعی اش را منتشر کرد

 
کریستوس دورجه واکر Christos Dorje Walker همسر دوم گلشیفته فراهانی می باشد که ملیتی استرالیایی دارد. براساس خبرهای منتشر شده وی یک روانشناس می باشد.

گلشیفته فراهانی  و همسرش در سال ۲۰۱۵ ازدواج کرده اند. گلشیفته فراهانی به همراه همسرش کریستوس دورجه واکر به سالن باله پاریس رفته و عکس هایش در این اپرا را منتشر کرده است.

 

اولین عکس گلشیفته فراهانی با همسر خارجی اش را در این صفحه می بینید..

 

ماجرای بچه دار شدن گلشیفته فراهانی

 

چند وقتی است در  فضای مجازی  شایعات زیادییرامون باردار شدن  گلشیفته فراهانی  به گوش می رسد . پیج های مختلف شایعه باردار بودن او را به شکل گسترده ای منتشر کرده اند و با انتشار ویدیوی زیر اظهار داشتند که او حامله است . تا به حال خود گلشیفته فراهانی واکنشی به این شایعات نشان نداده  و سکوت کرده است .

 

آنچه دیگران میخوانند:

ارسال نظر

 

روی خط رسانه