دورهمی فلور نظری با دوستانش در رستوران+ عکس

استوری فلور نظری از دورهمی با رفقایش را در ادامه می بینید.

فلور نظری (زاده ۱ بهمن ۱۳۴۷) بازیگر ایرانی سینما، تئاتر و تلویزیون است. فلور نظری، بازیگر ایرانی سینما، تئاتر و تلویزیون است.فلور نظری علاوه بر داشتن مدرک کارشناسی مدیریت و مدرک بازیگری از دانشگاه سوره، دوره های آموزش بازیگری را زیر نظر اساتیدی چون محمد رحمانیان و مهتاب نصیرپور گذرانده است. فلور نظری در آثاری چون «رویای خیس»، «خانه به دوش»، «مسافری از هند»، «پرواز در حباب» و «نفس گرم» نقش آفرینی کرده است و 20 سال است که در عرصه بازیگری فعالیت می کند.

استوری فلور نظری از دورهمی با رفقایش را در ادامه می بینید.

فلور نظری

مدرک تحصیلی فلور نظری

 
 
 
 
 

فلور نظری فارغ التحصیل رشته مدیریت در مقطع کارشناسی است. نظری دارای مدرک بازیگری از دانشگاه سوره نیز می‌باشد.

 
 

 

 
 
 
 
 
 
 

وی متاهل و دارای یک فرزند پسر به نام شروین می باشد.

 
 
 
 

ورود فلور نظری به عرصه هنر

 
 
 

فلور نظری علاوه بر داشتن مدرک بازیگری از دانشگاه سوره، دوره های آموزش بازیگری را زیر نظر اساتیدی چون محمد رحمانیان و مهتاب نصیرپور گذرانده است. نظری  نخستین کار سینمایی خود را در سال ۱۳۸۲ با حضور در فیلم تب به کارگردانی رضا کریمی تجربه کرد.

 
 
 
 

فلور نظری بیش از 20 سال است که در عرصه بازیگری فعالیت می کند و در آثاری چون «رویای خیس»، «خانه به دوش»، «مسافری از هند»، «پرواز در حباب» و «نفس گرم» نقش آفرینی کرده است.

 
 

گزیده‌ای از مصاحبه فلور نظری

 
 
 

- دوران کودکی شما چگونه گذشت؟

 
 
 

دوران کودکی من بسیار شاد و پر از هیجان و شادی‌های کودکانه گذشت؛ چون تابستان‌ها به خانه‌ مادربزرگ می‌رفتیم و سه ماه در خانه‌ با صفایش، خانه‌ای بزرگ در دل یک باغ بزرگ، مثل تکه‌ای از بهشت می‌ماندیم.

 
 
 
 

- چند خواهر و برادر دارید؟

 
 
 

در کل 4 فرزند هستیم؛ سه دختر و یک پسر.

 

- دوست داشتید، چه کاره شوید؟

 
 
 

 مهماندار و معلم.

 

- فکر می‌کردید، روزی بازیگر شوید؟

 

 نه هیچ وقت فکر نمی‌کردم، بازیگر شوم؛ اما نقاش خیلی خوبی بودم و روی سنگ و چوب نقاشی می‌کردم، نویسنده خوبی هم بودم زیاد داستان می‌نوشتم. همیشه یواشکی برای 6-5 نفر دیگر هم انشا می‌نوشتم.

 

آنچه دیگران میخوانند:

ارسال نظر

 

روی خط رسانه