تولدلاکچری محسن یگانه + ویدئو

امروز تولد محسن یگانه یکی از بهترین ،موفق ترین و بی حاشیه ترین خواننده های موسیقی پاپ هست . او این ویدیو را در صفحه اش منتشر کرد و از هوادرانش تشکر کرد.

محسن یگانه زادۀ 23 اردیبهشت ماه ،سال 1364 در گنبد کاووس، خواننده است.محسن یگانه دانشجوی انصرافی لیسانس مهندسی صنایع دانشگاه آزاد در ترم شش است، محسن یگانه 2 خواهر دکتر و دندان پزشک و یک برادر بنام کمیل دارد، خود شفرزند یکی مانده به آخر خانواده است، مادرش استاد دانشگاه و پدرش محمدرضا یگانه کارمند جهاد، شهید دفاع مقدس است.

محسن یگانه فرزند یک شهید بسیجی است شهیدی که زمان دفاع مقدس جذب نیروهای بسیج شد و زمانی که محسن 10 ماهه بود پدرش در 23 ماه اسفند 1364 در سن 35 سالگی به درجه رفیع شهادت رسید.

بیوگرافی محسن یگانه + عکس همسر و بهترین آهنگ های محسن یگانه

عکس محسن یگانه

 

محسن یگانه و علاقه کودکی از بازیگری تا گیتار

از کودکی علاقه مند به بازیگری ومطرح شدن در دنیای سینما بود. ولی بنا به شرایط خاص فرهنگی وخانوادگی موقعیتی برای ورود به این رشته پیدا نکرد اما برحسب استعداد ذاتی و خدادادی به رشته موسیقی ذوق و سلیقه خاصی داشت، میل به موسیقی و یک شنونده خوب بودن را بر حسب اتفاق با شنیدن یکی از قطعات بی‌ کلام آلبوم بهار من به دست آورد و حس عجیبی نسبت به موسیقی روز «پاپ» پیدا کرد.

 

محسن یگانه و نواخت گیتار

با علاقه دو چندانی که در وی بوجود آمده بود به فراگیری ساز گیتار پرداخت. نواختن را از سال 79 در سن 15 سالگی با تکیه بر خود و بدون استاد شروع کرد، با توجه به شرایط آن روزهای خانواده و پدرش شهیدش، امکان حضور در کلاس مسویقی نداشت و با تیکه بر توانایی های خود این ساز را یاد گرفت، به حدی که مدتی بعد خودش تدریس میکرد. دراین میان تنها به ساز گیتار اکتفا نکرد و به سمت کیبورد، پیانو و فراگیری مهارت‌های فنی و موسیقی الکترونیک نیز روی آورد.

بیوگرافی محسن یگانه + عکس همسر و بهترین آهنگ های محسن یگانه

عکس محسن یگانه و علی کریمی

 

شروع حرفه ای محسن یگانه

محسن یگانه نخستین ترانه خودرا درکنار محسن چاوشی با نام نشکن دلمو با ترانه‌ سرایی و آهنگسازی خودش و تنظیمی از محسن چاوشی اجرا کرد آلبوم اول او با نام سال کبیسه به صورت زیر زمینی منتشر شد.

 

از غیر مجاز تا مجوز

بیوگرافی محسن یگانه + عکس همسر و بهترین آهنگ های محسن یگانه

یگانه که علاوه بر خوانندگی، ترانه سرایی و موزیک ساز کارهایش را نیز خودش بر عده داشته و دارد، پس از نزدیک به چهار سال فعالیت به صورت غیررسمی، سرانجام مرداد ماه 1387 در حالیکه در جزیره کیش روی استیج بود، خبر شیرین کسب مجوز انتشار آلبومش را شنید.

 

محسن یگانه و شهرت با البوم رگ خواب

رگ خواب دومین آلبوم مجوز دار وی در مرداد 1389 روانه بازار شد، ترانه سر آلبومی این آلبوم با نام سکوت بسیار مورد استقبال قرار گرفت و محبوب‌ ترین موزیک سال 89 شناخته شد.

بیوگرافی محسن یگانه + عکس همسر و بهترین آهنگ های محسن یگانه

عکس محسن یگانه و همسرش

 

ماجرای ازدواج محسن یگانه + فرزند

محسن یگانه در نوروز 89 در مجله ترانه ماه اعلام کرد که ازدواج کرده است، یگانه در 14 آبان 93 صاحب فرزند دختری به نام نگاه شد بهمین سبب نیز نام نگاه را برای چهارمین آلبوم رسمی خود برگزید.

 

محسن یگانه باهم سازگار بودیم، ازدواج کردم

بیوگرافی محسن یگانه + عکس همسر و بهترین آهنگ های محسن یگانه

مگر چندبار ممکن است برای یک آدم پیش بیاید که کسی را کاملا سازگار با خودش پیدا کند؟ من معتقدم ممکن است یک‌بار چنین موقعیتی برایت پیش بیاید. من یک درصد هم ریسک نکردم و وقتی کسی را دیدم که من را می‌ فهمید و باهم سازگار بودیم، ازدواج کردم.

 

محسن یگانه بعد از ازدواج

بعد از ازدواج خیلی صبورتر شدم «میخندد» …. به‌ هر حال تحمل کردن زن‌ ها، تمرین خوبی برای صبورتر شدن است «می‌ خندد»، مسئولیت یک زندگی با توست و یاد می‌ گیری که هیجانی تصمیم نگیری بطور کل منعطف‌ تر و با حوصله‌ تر شده‌ ام به علاوه این‌که زندگی‌ ام، نظم و ترتیب بیشتری گرفت.

بیوگرافی محسن یگانه + عکس همسر و بهترین آهنگ های محسن یگانه

 

آنچه دیگران میخوانند:

ارسال نظر

 

روی خط رسانه