سوگواری شهرزاد کمال زاده بر سر مزار پدرش + عکس

شهرزاد کمال زاده تصویر زیر را در صفحه رسمی خود منتشر کرد.

شهرزاد کمال زاده در سال 1364 و در تهران متولد شد.شهرزاد کمال زاده فارغ التحصیل مهندسی کامپیوتر و عضو تیم فوتبال و والیبال بانوان هنرمندان ایران می باشد.شهرزاد کمال زاده با بازی در سریال هزاران چشم ساخته کیانوش عیاری نخستین حضور تلویزیونی خود را تجربه کرد.حضور شهرزاد کمال زاده در برنامه شب های مافیا و بازی جالب او همه را متعجب کرد.

شهرزاد+کمال+زاده

او پس از چندین سال حضور در تلویزیون و سینمای ایران، در بهار سال ۱۳۹۱ با پخش سریال راه طولانی به کارگردانی رضا کریمی از شبکه یک تلویزیون ایران و بازی در نقش «بهاره» به شهرت رسید.یکی از متفاوت‌ترین بازی‌های او در سریال آرام می‌گیریم به کارگردانی روح‌الله سهرابی بود که در نقش یک دختر معتاد ظاهر شد و مخاطبان زیادی را باخود همراه نمود.

 
 
 
 
 
 شهرزاد کمال زاده

سینمایی

عنوان فیلم سال تولید در نقش کارگردان فیلم
برمودا ۱۳۹۷ - رهبر قنبری
اولین امضا برای رعنا ۱۳۹۶ رعنا علی ژکان
ذوب شدن پادشاه ۱۳۹۳ شقایق هوتن زنگه‌پور
روزگاری عشق و خیانت ۱۳۹۲ پروانه داود بیدل
بشارت به یک شهروند هزاره سوم ۱۳۹۱ دبیر درس دین و زندگی محمد هادی کریمی
عقاب صحرا ۱۳۹۱ - مهرداد خوشبخت
آدمکش ۱۳۹۰ - رضا کریمی
سپید و سیاه ۱۳۸۸ - قاسم جعفری
کابوس ۱۳۸۷ الناز سیروس مقدم
نامزد آمریکایی من ۱۳۸۷ - داوود توحید‌پرست
هم‌خانه ۱۳۸۶ حانیه مهرداد فرید
دیشب باباتو دیدم آیدا ۱۳۸۳ شهرزاد رسول صدرعاملی

ترس از مرگ

 

 شهرزاد کمال زاده
 
 

هنوز آرزوهای زیادی دارم ، اینکه نمی دانم چطور از دنیا خواهم رفت و بعد از مرگم چه سرنوشتی در انتظارم است باعث نگرانی ام می شود.

 
 شهرزاد کمال زاده
 

اما چون لحظاتی در زندگی ام وجود داشته که تا حدی مرگ را حس کرده ام ، از ترسی که همه از مرگ دارند به نوعی عبور کرده ام.

 
 
 
 
 

اهل همدان نیستم

 
 

 

 
 
 

در شبکه‌ های مجازی و سایت‌ ها اشتباهی نوشته ‌اند که من متولد همدان هستم اما من در تهران به دنیا آمده ‌ام و یک خواهر هم دارم.

 
 
 
 
 
 
 

 

 

سختی بازیگری

سینما واقعا حرفه سختی است تو باید در شرایط نامناسب جوی ، شب و روز کار کنی و خیلی چیزها و مسائل دیگری که دوست ندارم در مورد آن صحبت کنم تحمل کنی.

 
 
 

 

 
 
 

گفتگو و مصاحبه با شهرزاد کمال زاده

هر چه سواد بازیگر بالاتر باشد به نظرم در کارش موفق تر خواهد بود. حالا این سواد می تواند شامل هر چیزی باشد. در کنار بازیگری شخصا به رشته کامپیوتر علاقه داشتم و خانواده ام هم دوست داشتند که در این رشته ادامه تحصیل بدهم. در سال هایی که مشغول تحصیل در این رشته بودم سعی کردم اطلاعاتم را در مورد بازیگری افزایش دهم و با مطالعه و فیلم دیدن تلاش کردم که از این رشته فاصله نگیرم. در همین بین سعی کردم رابطه ام را با سینما حفظ کنم و به همین دلیل در چند کار به عنوان منشی صحنه و دستیار کارگردان حضور داشتم تا اطلاعاتم پیرامون سینما بیشتر شود.

 
 
 
 
 

من کارم در حوزه سینما و تلویزیون را از 16 سالگی در سریال «هزاران چشم» کیانوش عیاری شروع کردم و از همان سن برایم مهم کارکردن در سینما بود. با اینکه بعد‌ها در رشته کامپیوتر تحصیل کردم و خیلی جا‌ها به دردم می‌خورد و کمک می‌کند اما به چشم کار و حرفه نگاهش نکردم و به سرعت به همان سینما و کارهای تصویری برگشتم و ادامه دادم.

 

ساده بگویم که بازیگری حالم را خوب می‌کند و حتی نمی‌توانم در کنار سینما کار و بیزینس دیگری داشته باشم. بازیگری به لحاظ روحی و ذهنی خیلی مشغولم می‌کند و خیلی وقت‌ها شده که ناخودآگاه با بازی در نقش یکی زن معتاد وزن کم کرده‌ام و برای بازی در نقش یک زن باردار وزن اضافه کرده‌ام. برای همین هر وقت هم بیکارم در حال ریکاوری هستم.

 
 

وست دارم به جایی برسم که بتوانم اثری متفاوت از خودم به جا بگذارم. یک نقش هایی وجود دارد که هنوز خودم را در قالب آنها محک نزدم. دوست دارم این نقش ها را تجربه کنم و جنس های مختلف بازی را تجربه کنم. هنوز فکر می کنم راه طولانی را در پیش رو دارم که در کارم به طور کامل موفق شوم.

 
 
 
 
 
 
 

در شبکه‌های مجازی و سایت‌ها اشتباهی نوشته‌اند که من متولد همدان هستم اما من در تهران به دنیا آمده‌ام و البته خیلی از اطلاعاتی که در مورد ما بازیگرها از ازدواج تا اهل این شهر و آن شهر بودن نوشته می‌شود، واقعیت ندارد و ساخته ذهن و تخیل بعضی از دوستان است.

 

آنچه دیگران میخوانند:

ارسال نظر

 

روی خط رسانه