سحر ذکریا: مدیری میلیاردها تومان هم بدهد، دیگر با او کار نمی‌کنم!

سحر ذکریا گفت:مدیری میلیاردها تومان هم بدهد، دیگر با او کار نمی‌کنم!

 

سحر زکریا (زادهٔ ۲۸ آذر ۱۳۵۲، اراک) بازیگرسینما و تلویزیون ایرانی است.سحر زکریا با بازی در مجموعهٔ تلویزیونی «در پناه تو» (در نقش دخترعموی رامین) وارد دنیای بازیگری شد. سحر زکریاسپس توانایی خود را با بازی در نمایش‌ها و تله‌تئاترهای مختلف آزمود. اما شاید از بازی در فیلم «مردی از جنس بلور» بود که دیده شد و بار دیگر به تلویزیون بازگشت و نقش‌های نه‌چندان مهمی در چند مجموعه بازی کرد. 

قسمتی از مصاحبه سحر زکریا با «هفت صبح»الان اگر مهران مدیری بیاید برای کاری میلیارد ها تومان به من بدهد دیگر با او کار نمی کنم. مدیری شعار می دهد که می خواهد صدای مردم باشد، اما حتی صدای همکار های خودش هم نیست. خودش در مصاحبه با رشیدپور گفته بود هفتصد میلیون تومان برای دورهمی می گرفته. چطور می تواند صدای مردم باشد. این همه پول بگیری بعد بیایی از مهمان هایت بپرسی چرا ازدواج نمی کنی؟ بعد مردم را تحقیر می کنی می گویی یارو دلار را از نزدیک ندیده و حالا نگران بالا رفتن قیمت دلار است!
بازی در نقش همسر رابین‌هود در مجموعه طنز «قطار ابدی» تا حدودی سحر زکریا را به شهرت رساند، اما شاید او با برنامهٔ طنز «پاورچین» بود که هم استعدادهای نهفتهٔ بازی در نقش کمدی خود را بروز داد و هم توانست به محبوبیت دست یابد.

 

او کار خود را با بازی در مجموعه‌های تلویزیونی مهران مدیری مانند پاورچین و مرد دوهزارچهره ادامه داد. همچنین در مجموعهٔ ویدئویی قهوهٔ تلخ بازی کرده‌است .

 

 

 

آنچه دیگران میخوانند:

ارسال نظر

 

روی خط رسانه