تیپ مریم مومن در آخرین قسمت از فینال شب های مافیا+ تصاویر

مریم مومن در آخرین قسمت از فینال فینالیست های شب های مافیا

مریم مومن متولد 1377 در تهران، بازیگر است.مریم مومن دانشجوی رشته بازیگری است، او فعالیت خود را از تئاتر شروع کرده و حالا بعنوان بازیگر وارد تلویزیون شده است،  مریم مومن جز آن دسته از بازیگرانی است که از تئاتر به تلویزیون و بازیگری در سریال راه یافته است.

مریم+مومن

البته تئاتر را هم بیشتر در تئاترهای دانشگاه بازی کرده و بصورت حرفه ای تجربه تئاتر در بیرون از دانشگاه را ندارد.

 
 
 

 

مریم مومن در سال 1396 با بازی در سریال بانوی عمارت در نقش فخر الزمان  تجربه بازیگری خود را شروع کرد و در اولین تجربه بازیگری توانست نگاه های زیادی را به سمت خود جلب کند.

مریم خانوم مومن فعالیت خود را در عرصه بازیگری با تئاتر دانشجویی شروع کرد، اما هنوز حضور جدی در تئاترهای مشهور نداشت و بیشتر فعالیت های او در حد اتود و تمرین بوده است و نام ایشان در هیچ یک از تاتر های حرفه ای مشهور دیده نمیشود. 

 
 
 

اقبال با خانم مریم مومن یار بوده و به طور مستقیم و قبل از تجربه کار های جدی در تاتر حالا بعنوان بازیگر وارد تلویزیون شده است، وی که از جمله خیل عظیمی از چهره های جدید الورود به عرصه بازیگریست به تازگی در نقش اصلی سریال بانوی عمارت مشغول به بازی شده است. 

اولین بار در سال ۱۳۹۶ بعد از تست وارد گروه بازیگر یک سریال تاریخی شد، این سریال با نام بانوی عمارت در پاییز ۹۷ از شبکه سه پخش شد که بازی در نقش فخر الزمان برعهده خانوم مومن می باشد.

 

در مورد زندگی شخصی و خصوصی خانم بازیگر اطلاعات چندانی در دست نیست تنها مواردی که میتوان به آن اشاره کردم مجرد بودن خانوم مومن است و این که ظاهرا یک برادر بنام امیررضا داشته اند که متاسفانه در ۱۷ سالگی فوت کرده اند. و علت علت فوت هم گفته نشده است.

 

آنچه دیگران میخوانند:

ارسال نظر

 

روی خط رسانه