دنیا مدنی/برف بازی دنیا مدنی با مادرش+ عکس

دنیا مدنی متولد ۱۳ تیر ۱۳۶۹ تهران است.

دنیا مدنی متولد ۱۳ تیر ۱۳۶۹ تهران است.دنیا مدنی بازیگر جوان سینما و تئاتر که حرفه طراحی لباس را به صورت آکادمیک در ایران و مالزی گذرانده.دنیا مدنی دختر رویا تیموریان بازیگر مشهور و میرولی الله مدنی و خواهرش درنا مدنی است.


برف بازی رویا تیموریان و دخترش+عکس

 

دنیا مدنی در سینما مدتی دستیار طراح لباس بود و حالا هم بازیگر است و هم طراحی لباس می کند دنیا مدنی با انتشار این عکس نوشت: و پایان... سلفی با دموکراسی.

 

دنیا مدنی متولد ۱۳ تیرماه ۱۳۶۹ در یک خانواده کاملا هنرمند در تهران می باشد.پدرش میرولی الله مدنی و  مادرش خانم رویا تیموریان بازیگر مشهور میباشند و یک خواهر نیز به نام خانم درنا مدنی دارد . مادرش از میرولی الله مدنی طلاق گرفته و با مسعود رایگان بازیگر سینما ازدواج کرده است.وی علاوه بر بازیگری در عرصه طراحی لباس نیز تخصص دارد و مدرک تحصیلی خود را از کشور مالزی اخذ نموده.طراحی لباس بازیگران در سریال ها و فیلم های سینمایی از کارهای این دختر است. وی پس از اینکه در سینما به عنوان دستیار طراح لباس فعالیت کرد توانست خودش را به عرصه بازیگری برساند.

 

تحصیلات دنیا مدنی

وی در مالزی در رشته طراحی لباس درس خوانده و فارغ التحصیل شده است و در ادامه پس از اخذ مدرک لیسانس از دانشگاه مالزی وارد ایران شد و در دانشگاه سینمای تهران مشغول ادامه تحصیل است.

شروع بازیگری دنیا مدنی

خانم مدنی به تشویق مادرش وارد دنیای هنر شد.

 

او در سال ۱۳۹۱ توانست وارد سریال زندگی جای دیگری است شود و سرانجام در این سریال توانست اثر خوبی از خودش به جای بگذارد وی مدیون منوچهر هادی است. با گذشت زمان در فیلم سینمایی مفت آباد بازیگر شد و پژمان تیمورتاش یک نقش خوب به دنیا داد تا بتواند به دنیای بازیگری ایرانی به صورت رسمی وارد شود البته ناگفته نماند که مادرش زحمات زیادی برای بازیگر شدن دخترش کشیده است.

 

 

آنچه دیگران میخوانند:

ارسال نظر

 

روی خط رسانه