پریناز ایزدیار/ امیر جدیدی‌ و پریناز ایزدیار در لتیان+عکس

«لتیان» آماده اکران عمومی در سال ۹۹ می شود

امیر جدیدی، پریناز ایزدیار​ ، سارا بهرامی، حسن معجونی، ستاره پسیانی، علیرضا ثانی فر، امین طاهری بازیگران فیلم لتیان هستند.پریناز ایزدیار اهل بابل در استان مازندران است. پریناز ایزدیار در سینمای ایران به انتخاب کاربران سلام سینما. «متری شیش و نیم» و «سرخ پوست» محبوب‌ترین این فیلم‌ها هستند.پریناز ایزدیار موفق می‌شود برای بازی در فیلم ابد و یک روز سیمرغ بلورین بهترین بازیگر زن را از جشنواره فیلم فجر دریافت کند. متفاوت‌ترین کاراکتر در کارنامه پریناز ایزدیار بازی در فیلم خوک است.

tPW7mvPzPBPE

پریناز ایزدیار در سال ۱۳۶۴ در بابل زاده شد و پدرش اهل ساری و مادرش اهل بابل بوده و به گفته خودش به زبان مازندرانی تسلط کامل دارد. وی دارای تحصیلات لیسانس گرافیک می‌باشد. در سال ۱۳۸۵ برای بازی در فیلم سینمایی یک مرد، یک شهر تست بازیگری داد و قبول شد. وی با ایفای نقش در تله‌فیلم «ماه در سایه» (۱۳۸۸) به کارگردانی سعید ابراهیمی‌فر، قدم به عرصهٔ تلویزیون گذاشت. ایزدیار در تله فیلمهای زیادی بازی کرده و با کارگردان‌هایی همچون فرزاد مؤتمن، مسعود آب‌پرور و علیرضا امینی همکاری داشته‌است. پنج کیلومتر تا بهشت، اولین سریال او بود که در ماه رمضان پخش شد. وی در این سریال موفقیت زیادی کسب کرد. او همچنین، در فیلم ورود آقایان ممنوع در چند سکانس بازی کرد ولی نسبت به بازی در سریال پنج کیلومتر تا بهشت موفقیت چشمگیری کسب نکرد.

او همراه با کامران تفتی و فرزاد حسنی در نمایشنامه‌خوانی سفر به نهایت دور به نویسندگی و کارگردانی محمد میرعلی اکبری برای کمک به مؤسسهٔ محک که مخصوص کودکان سرطانی است، برنامه‌ای اجرا کردند. آن‌ها تمام پول به دست آمده را به آن مؤسسه واگذار کردند.

 

mmigrAa7JLAe

 

 

آنچه دیگران میخوانند:

ارسال نظر

 

روی خط رسانه